• 002.jpg
  • 004.jpg
  • 001.jpg
  • 005.jpg
  • 003.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

ПЕРЕБУВАЄ У ЗОНІ АТО

Понад 100 жителів нашого міста і району перебувають наразі на Сході, серед них - городоччанин Микола Миколайович Козак

 Понад 100 жителів нашого міста і району перебувають наразі на Сході, серед них - городоччанин Микола Миколайович Козак. Мало чи не з перших днів початку військових сутичок у нашій державі Микола Миколайович вирішив добровольцем іти захищати кордони України від посягань сусідньої держави. Влітку чоловік три тижні проходив підготовку під Львовом, де перебував на Яворівському полігоні, а у серпні 80-та окрема аєромобільна бригада була дислокована на Луганщину. Відтак, наш земляк попав відразу наче в пекло.

Микола Миколайович Козак (в центрі)

- Протягом п’яти днів ми не скидали бронежилетів, оскільки «Гради» своїми смертоносними снарядами обсипали нас з усіх боків, - по телефону розповідає нам Микола. – Навіть хвилинки перепочинку (якщо це можна назвати перепочинком) ми проводили на землі у брониках. Було дуже важко, не раз подумки прощалися з рідними…

5 вересня, за годину до оголошеного перемир’я, командири дали наказ відступати від зайнятих позицій, тож військовослужбовці почали виконувати наказ, але…. їхній батальйон, відступаючи, тричі потрапляв у засідку.

ПЕРЕБУВАЄ У ЗОНІ АТО

- 5 вересня – це мій другий день народження, - каже Микола Козак, - бо нас обстрілювали так, немовби знали передчасно наше місцезнаходження. Відтак, нас залишилася лише третина… Саме тоді все, що передавала дружина городоччанина та його друзі, було знищено. Микола та його військові побратими залишилися лише в тому, в чому були. Від обстрілів «Градів» згоріли теплі речі, спальники, намети й усе, що в них було. Хлопці наразі сплять під відкритим небом, коли йде дощ, то ховаються у так званій палатці, яку змайстрували з гілок дерев.

Ці мужні хлопці настільки поріднилися, що стали мов одне ціле. Вони допомагають один одному, підтримують, і діляться один з одним, немов брати.

Городоччанин Микола Миколайович Козак

За словами нашого земляка, військовослужбовцям на Сході надзвичайно допомагають волонтери із Західної України, які передають продукти харчування та одяг, але дуже потрібною є допомога й земляків. Бо не за горами - холодні дощові дні та ночі, і нашим чоловікам вкрай потрібні дощовики, зимові спальники, теплий одяг, білизна, ліки. Для того, щоб усе придбати, необхідні кошти, які ми з вами можемо зібрати для наших військовослужбовців.

Олена МАТВЄЙЦЕВА.

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці