• 003.jpg
  • 005.jpg
  • 002.jpg
  • 001.jpg
  • 004.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

З днем міста, Городок!

Герега Олександр Володимирович

Саме ці слова прикрасили концертну сцену в центрі нашого міста минулої неділі. Свято, якого жителі Городка так чекали, відбулося. І хоча не з таким розмахом, як зазвичай, та все ж принесло чимало душевного задоволення та піднесло патріотичний дух і настрій серед городоччан.28 вересня усе в Городку було патріотичним: пісні, танці і навіть сувеніри. Розпочали концертну урочисту програму Хмельницький муніципальний естрадно-духовий оркестр та солістка Марина Українець. Мелодії із кінофільмів, пісні видатних українських композиторів та справжня жива музика духових інструментів створювали неповторну атмосферу. Навіть маленькі діти уважно слухали класичні мелодії. Хоча найменших городоччан розважали ще й мультиплікаційні герої: Маша і Ведмідь, Губка Боб, Пірат та інші. Під музику оркестру вони разом з дітками водили хороводи й танцювали. Водночас наша малеча розважалася на безкоштовних атракціонах: батутах, тарзанці, веселому паровозику.

А в цей час перед сценою майорів жовто-блакитний прапор України. Полотно, розміром 10 х6 метрів, тріпотіло в руках кращих з кращих – відмінників, медалістів, учасників багатьох олімпіад Городоцької гімназії – гордості нашого міста. Здавалось, сама погода раділа за те, що таке свято відбулося. Багато людей зустрілися, поспілкувалися, підтримали один одного в такий нелегкий для країни час та поділилися своїми думками й прагненнями.

Впевненість у краще майбутнє

Позитивну атмосферу свята створили виступи поважних гостей нашого міста: народного депутата України Олександра Гереги, засновника мережі гіпермаркетів „Епіцентр К” Галини Гереги, олімпійського чемпіона Олексія Торохтія, учасників АТО: майора Андрія Шутяка та лейтенанта Ігоря Олійника, які днями повернулися із зони бойових дій, а також місцевих керівників: мера міста Володимира Поворозника та голови районної ради Олександра Воротного. Словами підтримки вони вселили в душах городоччан віру в краще майбутнє та впевненість у тому, що все у нас буде добре.

Народний депутат закликав своїх земляків не піддаватися депресивним настроям та зневірі. Для цього й організував для всіх відзначення Дня міста.- Наша країна переживає найскладніший етап свого розвитку, - звернувся до присутніх Олександр Герега. - Сьогодні ми стоїмо на зламі історії. Невже городоцькі діти, які сповнені життєрадісності, не заслуговують на свято? Не може в житті бути лише сум та горе. Життя триває. За тих, хто в зоні бойових дій, переживаємо усі ми. Як би не було важко нашій державі, але нам потрібно піднестися духом. На фронт теж приїжджають артисти, які дають воїнам надію на завтрашній день.

Окремо Олександр Герега звернувся до тих анонімів, що розповсюджують брудні листівки:

- Шановні, не витрачайте дарма гроші, а краще віддайте їх тим, хто потребує допомоги: хворим, немічним, дітям-сиротам та іншим. Врятуйте за ці кошти хоча б одне життя, і, повірте, подяка за це розчулить ваше кам’яне серце. Працюйте для людей і не відволікайте їх від повсякденного життя своїми чорними справами.

Привітала городоччан з Днем міста і Галина Герега, співзасновник ТОВ «Епіцентр К»:

- Ми зібралися для того, щоб пригадати історію нашого міста, підвести підсумки певного періоду його розвитку, а також збагнути, що лише спільними зусиллями в майбутньому ми можемо дбати про його динамічний розвиток, про його розбудову та добробут. І сьогодні серед городоччан є дуже багато людей, які продовжують працювати на благо свого краю, зберігають його культуру, що передається з покоління в покоління. Хочу подякувати кожному з вас за те, що своєю працьовитістю, добротою, щирістю та любов’ю до рідної землі ви щоденно творите історію свого міста. Для кожного із нас, - підкреслила Галина Федорівна, - Батьківщина - це місце, де ми народилися і виросли, де ми відпочиваємо душею, де ми черпаємо натхнення на нові звершення. І саме таким для нас з Олександром Володимировичем є місто Городок. Ми не байдужі до долі кожного із вас, і зробимо все можливе, щоб місто й надалі розвивалося.

Справді, щодня Городок змінюється. Відремонтовано дахи будинків, лікарень, шкіл, садочків. Народний депутат також покращує умови навчання учнів Городоччини і дбає про належний рівень їхньої освіти. „Розумні діти – це серйозна, заможна і мудра країна”, - так пояснив свою роботу Олександр Герега.

Машина швидкої допомоги - подарунок місту

Ну, і яке ж свято без подарунків? Під час урочистостей було вручено ключі від ще однієї машини швидкої допомоги головному лікарю ЦПМСД Анатолію Андрійчуку.

- Завдяки Благодійному Фонду родини Герег Городок отримав уже шосту машину швидкої допомоги, - відмітив Анатолій Семенович. - Жоден район в області, зважаючи на теперішню скруту в державі, не має того, що отримала наша районна медицина. Висловлюю щиру подяку цим людям і бажаю кожному городоччанину бути завжди здоровим і ніколи не потребувати допомоги лікарів.

З великою повагою Олександр Володимирович запросив на сцену почесного жителя міста Городок, заслуженого працівника сільського господарства Анатолія Івановича Битого. - Я вірю в те, що наше місто з кожним роком ставатиме все кращим, - сказав Анатолій Іванович. – І одного дня воно таки стане найкращим в області. Звичайно, на цьому непростому шляху нам багато допомагає Олександр Герега. Відверто скажу - дивуюся, як йому вдається стільки робити? Ніхто ще так не допомагав громаді Городоччини. Раніше депутати згадували про нас лише в переддень виборів, потім – вони десь зникали. А Олександр Герега працював і працює далі на розвиток району.

Варто зазначити, що за неповних два роки Олександр Герега для нашого міста зробив стільки, скільки держава не допомогла за весь період незалежності. І це тільки початок. Вже через місяць у Городку в СК „Епіцентр” проходитиме чемпіонат України з важкої атлетики. Найсильніші спортсмени України приїдуть у Городок. Наше місто прославиться на всю Україну. Чи могло б таке бути тут раніше?

- Це стало можливим завдяки тому, що у Городку Олександр Герега побудував найбільші в Україні спортзал та базу для важкої атлетики, які відповідають усім європейським стандартам, - зауважив Олексій Торохтій, олімпійський чемпіон. - Тож дякуємо Вам, Олександре Володимировичу та Галино Федорівно, за те, що так дбаєте про розвиток спорту у рідному місті. На все це Олександр Володимирович відповів:

- Герега завжди працював, працює і буде працювати. Моя мрія – відновити економічний і культурний потенціал нашого Городка. У найближчих планах - будівництво лікувального корпусу, що знаходиться на території лікарні і будується державою вже 24 роки. Планую у Городку започаткувати спортивну медицину. Й надалі дбатиму про кожного жителя міста.

Урочисту частину свята продовжили нагородження переможців змагань, різних конкурсів та естафет. Також подарунки отримали і молоді пари, які цього дня стали на весільний рушничок, та батьки новонароджених малюків.

У коло братерське єднає Городок

На завершення - традиційний концерт за участю дитячих танцювальних та пісенних колективів. Цього року – лише патріотичні пісні та танці.- У цей день кожен із нас відчуває себе частиною великої родини, адже це свято об’єднує всіх, кому дорогий наш Городок, - підкреслив під час вітального слова Андрій Шутяк, учасник АТО. – Колись наші предки будували храми, ростили хліб і в той же час боронили рідну землю від ворогів, виявляючи високий патріотизм. Сьогодні наші земляки знову захищають на сході свою землю, і, повірте, мужності і волі їм не позичати. Вона – у свідомості кожного патріота. А наше завдання - робити все можливе, щоб при основі мудрості, досвіду, наполегливості та інтелекту повстало наше місто, міцніла економіка, покращувався благоустрій, створювалися робочі місця. Та найголовніше сьогодні – це мир, спокій та злагода. Повірте, ніхто так не цінує мир, як той, хто бачив війну.

Діти Городка – за мир!

Упродовж святкового дня вихованці дитячої художньої школи розфарбовували в кольори веселки центральну дорогу міста. Тут відбувся конкурс малюнка на асфальті «Ми любимо тебе, Україно!». Малюючи, діти проявляли фантазію, творчість та хист, демонстрували свою повагу до древнього козацького роду та любов до рідної неньки-України. У малюнках на асфальті переважали кольори українського прапора, зображення герба, сонця, повітряних кульок. До власних робіт маленькі художники придумували назви: «Моя квітуча Україна», «Миру – мир!», «Слава Україні». А ще діти малювали солдатів, які захищають нашу державу на східних кордонах. Найменший учасник конкурсу, Іллюша Задворний, також намалював військовослужбовця, а ще – співав український гімн, тримаючи руку на серці. Це був напрочуд хвилюючий і трепетний момент. Переможцями конкурсу стали Назар Чикирда та Даша Гонтар. Свою відданість і любов до Батьківщини юні городоччани показали і в творчих роботах, які були представлені на виставці творів декоративно-прикладного мистецтва.

У кожній пісні - любов до України

Завершальним акордом відзначення Дня міста став концерт відомого українського гурту «С.К.А.Й.», який належить до найпопулярніших рокових гуртів в Україні. С.К.А.Й. був переможцем та призером у фестивалях: «Перлини сезону», «Таврійські ігри», «Червона рута» (третя премія у галузі рок-музики).


Відомий український гурт «С.К.А.Й.»

Співаки щойно повернулися зі сходу України, де піднімали бойовий дух наших військовослужбовців на передовій. Тож кожна пісня, що лунала на головній сцені свята, була пронизана любов’ю до України та супроводжувалася шаленою підтримкою молоді міста.  

Олена Матвєйцева, Наталія Попович.

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці