Прес-конференція представників обласних та районних засобів масової інформації

У Хмельницькому відбулася прес-конференція представників обласних та районних засобів масової інформації

 Олександр ГЕРЕГА: «МИ ХОЧЕМО БУТИ ПРИЧЕТНИМИ ДО НАСТУПНИХ ВЕЛИКИХ ЗМІН У КОЖНІЙ СФЕРІ ДІЯЛЬНОСТІ НА ГОРОДОЧЧИНІ, ЯКІ ОБОВ’ЯЗКОВО ЗДІЙСНЯТЬСЯ»

Минулої п’ятниці у Хмельницькому відбулася прес-конференція представників обласних та районних засобів масової інформації із засновниками та активістами Хмельницької обласної громадської організації «За конкретні справи». Тема прес-конференції - «Діяльність ГО «За конкретні справи».


За два роки, відколи створено громадську організацію, побачивши самовіддану роботу засновників об’єднання на благо розвитку територіальних громад нашого краю, її членами стали уже понад 10 тисяч подолян. Географія громадського об’єднання поширилася за межі чотирьох районів 192-го виборчого округу, оскільки звертаються по допомогу й інші райони області. Зокрема, нещодавно у м. Кам’янець-Подільський встановлювали спортивні майданчики, чимало конкретних справ було здійснено на Теофіпольщині, Ізяславщині, Білогірщині, Красилівщині та Волочиську. У Віньківцях будують сиротинець для дітей. У Новій Ушиці реконструюють спортивні заклади. Багато прохань надходить у громадську організацію із Хмельницького.

- Робота ГО «За конкретні справи» є багатогранною, - зауважує Неоніла Андрійчук, співзасновник громадської організації, - і полягає не лише в тому, щоб покращити матеріальний стан об’єктів соціальної сфери, а й об’єднатися задля розвитку міст і сіл нашої області. Нами ініційовано численні соціальні проекти, започатковано круглі столи з правоохоронними органами та приватними підприємцями стосовно змін у законодавстві тощо. Чимало людей виявили бажання вступити у громадську організацію, аби взяти безпосередню участь у розбудові територіальних громад. У нас налагоджено конкретну чітку роботу організації, все обговорюємо та плануємо. Приємно, що люди нам довіряють і вірять у те, що їхні проблеми будуть вирішені. Лідером нашої організації є Олександр Герега, який приймає конкретні рішення і розуміє, як потрібно працювати над проблемами та їх вирішувати.

Активісти ГО «За конкретні справи» розповіли представникам ЗМІ про зміни, які відбулися в медицині, освіті та культурі, відколи започатковане дане громадське об’єднання. Здобутки організації вражають, адже за короткий період втілено в життя плани багатьох територіальних громад Хмельниччини.- Я гордий тим, що є членом згуртованої команди, - зауважив Андрій Шинькович, співзасновник громадського об’єднання. – Ми взялися за конкретну справу, назва якої «Відродження Хмельниччини». З кожним днем роботи нашої команди, яку очолюють Олександр та Галина Гереги і ті достойні люди, які працюють на благо нашої України, її міст і сіл, поле діяльності розширюється. Маємо чимало досягнень у розбудові Хмельниччини. Якщо говорити мовою цифр, то вони вражають. Для нас є очевидним, що до людей повертається віра і надія у чесне слово народного депутата України Олександра Гереги, його обіцянки, у дієвість людей його команди. Адже наступного дня після парламентських виборів 2012 року продовжилися конкретні справи щодо розбудови населених пунктів округу. Робота щодо розвитку районів не припинялася ні на день. Відтак, назва організації довела свою правдивість, бо конкретні справи стали щоденною роботою. Наразі наша Україна переживає надскладний час свого розвитку, коли кожен має об’єднатися навколо конкретних справ, однією із яких є допомога українській армії. Громадська організація для потреб наших військовослужбовців передала 200 тонн продуктів харчування та закупила військову амуніцію на суму 11,5 млн. грн. І це ще не межа. Проте ми переконані, що досягнення миру можливе завдяки переговорам, бо нікому не потрібне військове протистояння між народами, навіть росіянам, які не розуміють свого президента.

Активісти ГО «За конкретні справи» розповіли представникам ЗМІ про зміни, які відбулися в медицині, освіті та культурі, відколи започатковане дане громадське об’єднання.

Про консолідацію навколо розбудови України як цивілізованої, успішної та європейської держави говорив Олександр Герега. І за приклад європейського міста він взяв Городок, що поступово розвивається. Змінюється не лише його зовнішній вигляд, а й самі жителі стають справжніми патріотами та вболівальниками свого рідного міста. Він переконаний, що, створивши належні умови для дітей, можна досягти чималих результатів. Згадав Олександр Володимирович і час створення громадської організації, мета якої - відродження Хмельниччини, а результати - реконструйовані дошкільні навчальні заклади, школи, медичні установи, відремонтовані багатоповерхівки, бібліотеки та будинки культури.

- Сьогодні ми з гордістю можемо запросити з будь-якого куточка нашої України представників різних галузей, - каже Олександр Герега, - для отримання досвіду з тим, щоб люди побачили наші перші результати роботи на благо міста. Ми хочемо бути причетними до наступних великих змін у кожній сфері діяльності на Городоччині, які обов’язково здійсняться. Адже я працював, працюю і буду працювати! Після виборів, зазвичай, усі розбігаються, а ми і далі будемо працювати, як це було після парламентських виборів 2012 року. Так буде і далі, бо у нас заплановано ще дуже багато конкретних справ. У Дунаївцях маємо капітально відремонтувати три дитячі садки та дві школи до сучасного, європейського рівня. У Городку будуватимемо нову гімназію. Подібні плани є і по інших населених пунктах нашої області, де люди нам повірили, де підтримали нашу програму й надалі нам довірятимуть.

Журналісти Хмельниччини запитували представників громадського об’єднання про подальший розвиток спорту на теренах області, про будівництво спортивних закладів, які започаткував Олександр Герега.

- Я вважаю, що наша Хмельниччина обов’язково виховає олімпійського чемпіона, оскільки спорт - це пріоритетний напрямок моєї діяльності. Наші діти мають займатися спортом, щоб бути здоровими та успішними. У Городку збудовано найбільший спорткомплекс, з нашою допомогою будуються спортзали по всій області. Я – за здоровий спосіб життя підростаючого покоління, бо саме молодь будуватиме майбутнє нашої держави, - додав народний депутат.

На завершення прес-конференції Олександр Герега повідомив приємну новину – 16 жовтня у Городку, в новому спортивному комплексі «Епіцентр» відбудеться Чемпіонат України з важкої атлетики.

Взяла участь у прес-конференції Олена МАТВЄЙЦЕВА, фотографії Андрія САВЧЕНКА