• 002.jpg
  • 004.jpg
  • 001.jpg
  • 005.jpg
  • 003.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

ПОЗАШЛЯХОВИК ВІД ГОРОДОЧЧАН - У ЗОНУ АТО

Для 30-ї механізованої бригади Новоград-Волинської частини городоччани придбали 'Land rover'

 Для 30-ї механізованої бригади Новоград-Волинської частини городоччани придбали „Land rover”. Цього тижня він уже поїхав на передову.

Про те, що пережили солдати 30-тої бригади Новоград-Волинської частини на Сході України, в засобах масової інформації говорять мало. Обстріли з „Градів”, важкої артилерії, оточення, масове знищення техніки та особового складу - пекло, про яке сьогодні самі військові навіть згадувати не хочуть.

- Словом „страшно” це важко назвати, - згадує Руслан Бодяк, начальник стройової частини 30-ї механізованої бригади Новоград-Волинської частини. - Було масове знищення російськими військами наших військ. Ми не могли їм давати відсіч, тому що вони стріляли за 10 кілометрів від кордону з території Росії. Спочатку запускали безпілотники, завдяки яким визначали точне місце розташування наших військ. А потім – влучно стріляли. Та якби ми відповіли, то Росія одразу ж оголосила б війну, вказавши, що це ми на них напали. Відтак, була знищена майже вся наша бойова техніка і загинуло багато солдат.

Тих, хто вижив, відправили у відпустки. А наразі військові даної частини відпрацьовують бойове злагодження на полігоні у Миколаєві. 30-ту частину поповнюють технікою та особовим складом. Тож, подарунок від городоччан – вельми вчасний та необхідний.

- У нашій частині такої машини ще немає, - продовжує Руслан Бодяк. - Деяка техніка на передовій ще є (зокрема, УАЗ, ГАЗ-66, ГАЗ-53), але вона вже ходить доволі повільно і для виконання бойових завдань не підходить. А цей позашляховик для нас - справжня знахідка. Дякую городоччанам за те, що так підтримують нас. І вже неодноразово. Завдяки їм забезпечено спецодягом 60 наших розвідників, а тепер вони отримають ще й авто!До речі, „Land rover” придбано за сприяння полковника Городоцької районної територіальної громади екологічного полку Українського козацтва Анатолія Ференса. Авто доставлено з-за кордону, його вартість 2150 доларів.

- Хочемо, щоб наші військові мали нормальну техніку, - каже Анатолій Ференс, полковник Українського козацтва. – Авто вирішили придбати саме для 30-ї бригади, тому що там служать багато наших земляків. Ці хлопці ризикують життям, і ми маємо їм допомагати захищати нашу Батьківщину.

Автомобіль військові планують переобладнати: вирізати люк та на його місці встановити кулемет або міномет.

- Якщо завдяки йому вдасться знищити хоча б п’ять ворожих танків, то авто своє завдання виконає, - додає Руслан Бодяк.

Та позашляховик до військової частини поїхав не порожній. Його повністю завантажили продуктами харчування, які надали знову ж таки небайдужі жителі району. Картопля, тушонка, олія, яблука та інше. Тушонку та бензопилу було придбано за кошти городоччан, які ще надійшли на картковий рахунок Руслана Бодяка. Три мішки в’язаних шапочок солдатам під каски закупив та передав Анатолій Органістий. Продуктами харчування допоміг і приватний підприємець Володимир Левицький.

І кожен бажав військовослужбовцям: „Повертайтеся скоріше додому живими та здоровими!”.

Наталія ПОПОВИЧ

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці