• 001.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg
  • 003.jpg
  • 002.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Волонтерами стають діти

Вихованці Городоцької гімназії стали справжніми волонтерами

Вихованці Городоцької гімназії стали справжніми волонтерами. Минулого тижня вони завітали до дітей Солобковецької школи-інтернату.

Різні благодійні акції учні Городоцької гімназії організовують щороку. Цього разу вони вирішили приділити увагу тим, хто її найбільше потребує, а саме - вихованцям інтернатів. - Діти в інтернатах не мають усього того, що маємо ми, - каже Ліза Назарова, учениця Городоцької гімназії. - І ми хочемо внести хоч трохи більше радості та щастя в їхні життя. Організувати таку акцію учні вирішили на черговому засіданні парламенту школи. Різні речі у школі збирали протягом місяця. Благодійниками стали школярі всіх класів гімназії.

Різні благодійні акції учні Городоцької гімназії організовують щороку

- Зараз проводиться дуже багато різних благодійних акцій, спрямованих на допомогу солдатам чи дітям, які знаходяться в зоні АТО, - каже Світлана Станиця, директор Городоцької гімназії. – Ми ж вирішили допомогти тим, хто поруч. Відтак знайшли сайти кількох дитячих будинків-інтернатів і написали туди листи. Миттєво відгукнулися з будинку-інтернату в селі Солобківці. До нас зателефонував його директор, який дуже зрадів такій акції і повідомив, що готовий до співпраці.

Усі зібрані речі, книги, іграшки, розмальовки, пазли та різні канцтовари у будинок-інтернат гімназисти вирішили доставити самі

Усі зібрані речі, книги, іграшки, розмальовки, пазли та різні канцтовари у будинок-інтернат гімназисти вирішили доставити самі. До них приєдналися і представники Червоного Хреста. Крім подарунків, школярі для діток в інтернаті підготували ще й цікаву концертну програму. І вкотре довели, що в стінах Городоцької гімназії виховуються не тільки творчі, розумні, креативні учні, які є активними учасниками різних конкурсів та олімпіад, а ще й діти, які вміють співчувати та творити добро.

Наталія ПОПОВИЧ 

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці