• 005.jpg
  • 003.jpg
  • 004.jpg
  • 001.jpg
  • 002.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Відкриття найбільшого на планеті торгового центру національної мережі будівельно-господарських гіпермаркетів ТОВ «Епіцентр К»

Відкриття найбільшого на планеті торгового центру національної мережі будівельно-господарських гіпермаркетів ТОВ 'Епіцентр К'

 6 грудня, у День Збройних Сил України, у Києві відбулося відкриття найбільшого на планеті торгового центру національної мережі будівельно-господарських гіпермаркетів ТОВ «Епіцентр К», DIY формату, загальною площею 105 000 кв.м. Новий торговий комплекс мережі «Епіцентр К», засновником якої є наш земляк Олександр Герега, ввійшов до «Книги рекордів України». Спеціально до відкриття торгового центру від керівництва компанії перераховано один мільйон гривень на потреби української армії, що стало справжньою підтримкою нашим військовослужбовцям. Відкриття нового гіпермаркету - грандіозна подія у столиці нашої України, оскільки і європейський рівень обслуговування, і величезний асортимент товарів на вибір навіть найвибагливішого покупця – є прикладом поступального розвитку країни.

Компанія розпочала свою діяльність з відкриття 6 грудня 2003 року у Києві першого гіпермаркету і відтоді динамічно розвивається, впевнено розширюється. На сьогодні «Епіцентр» – найбільше торгово-роздрібне підприємство, що налічує 47 гіпермаркетів, загальною площею близько 1 млн. кв.м. Постійне вдосконалення, робота команди професіоналів, поліпшення сервісу, збільшення асортименту товарів, створення нових товарних груп та відділів – усе це забезпечило компанії успіх і провідну роль на ринку України.

Перерізання стрічки

Основне правило обслуговування клієнтів - «Покупець завжди правий!» - запорука успішної діяльності «Епіцентру». Незважаючи на нелегкі для України часи, ця компанія розвивається для того, щоб забезпечувати населення новими робочими місцями, залучати товари українських виробників, збільшувати надходження до бюджету за рахунок податків та позитивно впливати на розвиток економіки нашої держави. Торговий центр нового унікального і надсучасного формату, аналогів якого у світі не існує, – це справжнє досягнення українців, він забезпечить робочими місцями понад 1500 осіб.

- Наша компанія є одним із найбільших платників податків в Україні, надійним роботодавцем та партнером для постачальників, - зауважує Сергій Урсакі, регіональний директор ТОВ «Епіцентр К». – Компанія співпрацює з понад 3 тис. постачальниками, що забезпечують гіпермаркети мережі 200 тис. найменуваннями товару.

На відкриття нового «Епіцентру» приїхала делегація з Городоччини, яку особисто зустрів Олександр Герега, провівши невелику екскурсію по відділах торгового центру.

- Це справа усього мого життя та спільний результат нашої компанії. А тому аналогів такому торговому центру в усьому світі немає, - стверджує Олександр Герега, - ані в США, ані в Швейцарії, ані в будь-яких інших країнах, бо протягом нашої роботи ми відслідковували передові тенденції розвитку торгівлі, відтак тут врахували потреби усіх категорій населення.Та найбільше Олександр Герега приділяє увагу дітям, як у своїй меценатській діяльності, так і у власній справі, бо переконаний, що все найкраще - для дітей. Величезний відділ дитячих товарів «Епік», площею 5100 кв. м, з окремими інтерактивно-демонстраційними зонами для випробування іграшок – реальне тому підтвердження.

- Я хотів цей відділ створити за такою концепцією, - каже Олександр Герега, - щоб батьки, зайшовши сюди, змогли обрати найнеобхідніше. Я сам батько і знаю, що наші діти заслуговують на найкраще. Для цього ми в торговому центрі облаштували театральну зону, кімнату матері і дитини, зону розваг із мегабатутом, лабіринтом, м’яким басейном та ролледромом, а також майстерні та артстудію, де проходитимуть майстер-класи для дітей. Такі студії мають бути і в кожному районі, де юні таланти могли б себе проявити.

Поряд з традиційними, є нові відділи, де представлено великий асортимент побутової техніки, подарунків, текстилю, посуду, канцтоварів і музичних інструментів. У мережі «Епіцентр К» функціонує найбільший садовий центр площею 18 тис. кв. м з окремою теплицею, системою зволоження повітря.

За словами Олександра Гереги, підтримка українського виробника завжди є пріоритетним напрямком діяльності ТОВ «Епіцентр К». Постійне вдосконалення, робота 30-тисячної команди професіоналів, поліпшення сервісу, збільшення асортименту товарів, створення нових товарних груп та відділів забезпечили компанії успіх і провідну роль на ринку України.В компанії «Епіцентр» працює чимало жителів нашого міста і району, бо не секрет, що Олександр Герега завжди надає прерогативу землякам у працевлаштуванні. Багато городоччан у компанії досягли успіхів у професійному зростанні, починаючи з продавців, стали керівниками не лише відділів, а й директорами маркетів. Протягом 17 років працює в компанії виходець з Городка Юрій Яковлєв, наразі він регіональний директор ТОВ «Епіцентр К».

- Мені приємно працювати у компанії, яку заснували люди з унікальними організаторськими здібностями, - зауважує Юрій Васильович, - тому й наявний результат розвитку. Сьогоднішній день відкриття нового торгового центру є символічним, бо за 11 років, відколи відкрили перший гіпермаркет, наразі їх уже 47. Звичайно, я гордий за компанію і за її керівників, які дають наснагу до життя, можливість проявити себе та велику мотивацію до зростання.

У новому «Епіцентрі» функціонують кав’ярні та кафе. Відвідувачі можуть смакувати львівську каву та чудовий гарячий шоколад. Також, окрім страв української кухні, є можливість замовити справжню італійську пасту та піцу, яку вам за лічені хвилини приготує виходець із Городка Сергій Довгань. Наш земляк навчився секретам приготування справжньої неперевершеної піци в Італії, де провів чимало років. До речі, продукти для її приготування привозять саме з цієї країни, оскільки лише тоді піца буде напрочуд смачною. Передбачено у ресторанному комплексі також смачну випічку і вишукані десерти.- Я вражений новим торговим гіпермаркетом, - каже Володимир Поворозник, міський голова, - і дуже горджуся тим, що цю невелику країну чудес створив наш земляк Олександр Герега. Тут кожен може обрати собі усе необхідне для власної оселі. Оскільки передбачено усе: починаючи від товарів для малюків до любителів музики, спорту тощо. Я переконаний, що це не останній проект Олександра Гереги, він ще не раз нас здивує новими відкриттями.

Цього дня на відвідувачів чекали різноманітні конкурси та майстер-класи від зірок української естради та кулінарних шоу. Даша Малахова навчала господинь готувати страви з риби та овочів, а Влад Яма провів майстер-клас з мамби.

- Я в захоплені від такої грандіозності, від того всього, що робить Олександр Володимирович, - стверджує городоччанка Лариса Голотова. – Його наснаги вистачає на все: він стільки зробив на нашому окрузі і продовжує робити, при цьому паралельно відкриває нові гіпермаркети європейського та світового рівня. Адже це вимагає надзвичайно великих зусиль. Олександр Герега зумів організувати команду професіоналів, яка працює в одному напрямку і зацікавлена в тому, щоб розширювати компанію «Епіцентр». Я дуже горда за свого учня, тож бажаю йому успіхів в усіх починаннях.

На відкриття нового 'Епіцентру' приїхала делегація з Городоччини

Зауважимо, що компанія «Епіцентр К» є невід’ємною частиною економіки нашої держави - вона одна з найбільших і надійних платників податків, яка з року в рік збільшує надходження до бюджету, надає нові робочі місця, залучає товари місцевих виробників. До речі, смачні яблука, вирощені у садах Городоччини, припали до смаку киянам, які швидко розкуповували їх для власних родин. Невід’ємною складовою компанії є реалізація багатьох соціальних програм, учасниками і свідками яких стають територіальні громади Хмельниччини.

Олена МАТВЄЙЦЕВА, фотографії Андрія Савченка.

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці