Театральний фестиваль дитячих та юнацьких колективів «КАЗКОВИЙ СКАРБ»

Театральний фестиваль дитячих та юнацьких колективів 'КАЗКОВИЙ СКАРБ'

ПОЛОЖЕННЯ
театрального фестивалю
дитячих та юнацьких колективів
«КАЗКОВИЙ СКАРБ»

I. Загальні положення

1.1 Обласний фестиваль дитячих та юнацьких театральних колективів «Казковий скарб» реалізовується Хмельницькою обласною громадською організацією «За конкретні справи» при підтримці народних депутатів України О.В. Гереги та А.В. Шиньковича з метою виявлення талановитих і обдарованих дітей, збереження українських народних традиційних казкових жанрів і оповідань як культурної спадщини, сприяння подальшому розвитку обдарованих дітей, залучення юних аматорів до активної участі в мистецькому житті краю та формування творчої еліти України.

1.2.Завдання проекту є:

-підтримка та створення умов для розвитку дитячо-юнацьких театральних та творчих колективів усіх доступних мистецьких жанрів, надання можливості реалізувати свій творчий потенціал;
-пошук оригінальних зразків художньої творчості, нових форм жанру, узагальнення та поширення кращого досвіду роботи.

II. Порядок і термін проведення

2.1. Проект реалізовується поетапно:

1-й етап- кущовий, відбірковий;
2-й етап-обласний (фінал).

2.2. Реєстрація всіх бажаючих шкільних та творчих колективів, окремих солістів-виконавців для участі в конкурсі з 11 по 19 грудня 2014 року.

2.3. Склад від 5 до 25 осіб; основний склад учасників від 10 років.

2.4. 19-28 грудня – 1 відбірковий етап по кожному району та в м. Нетішин. Журі в кожному районі обирає переможців, які будуть формувати один казковий сюжет і представляти район чи місто.

2.5. Переможці будуть брати участь у фінальній частині проекту.

2.6. 25 січня 2015 року об 11:00 відбудеться фінал фестивалю дитячих та юнацьких театральних колективів «Казковий скарб» та нагородження переможців. Місце проведення фінальної частини - м.Хмельницький, приміщення театру ім. М.Старицького.

2.3. Оргкомітет:

-визначає терміни проведення відповідних етапів та доводить до відома учасників;
-здійснює організаційні заходи щодо проведення відповідних етапів.

III Учасники проекту

3.1. До участі у 1-му етапі проекту запрошуються колективи та окремі виконавці загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району.

3.2. До участі у 2-му етапі проекту запрошуються колективи-переможці 1-го етапу .

3.3. Програма 2-го етапу передбачає:

- виступи колективів;
- нагородження переможців та призерів;

IV. Умови участі

4.1. Кожен колектив згідно з жеребкуванням демонструє один будь-який казковий сюжет або казку. Тривалість виступу до 20 хвилин.

4.2. Журі за згодою всіх членів має право прийняти рішення про припинення виступу, який виходить за межі регламенту.

4.3. Театральні колективи презентують казковий сюжет, використовуючи будь-які театральні та мистецькі жанри, зберігаючи виконавську манеру, інструментарій ( з використанням фонограм або наживо).

V. Критерії оцінювання

4.4. Завершується фестиваль нагородженням учасників дипломами, пам’ятними кубками та подарунками. Оцінюватиме учасників професійне журі, у склад якого увійдуть режисери, літератори, представники засобів масової інформації, громадські діячі, представники обласної громадської організації «За конкретні справи».

4.5. Оцінювання учасників журі здійснюється за 10-ти бальною системою згідно з наступними критеріями:

- художній рівень репертуару;
- виконавська майстерність;
- костюми;
- регламент.

4.6. Крім того, кожна команда до початку дійства відкриває та представляє своє «Містечко майстрів» - дитячу виставку творів декоративно-прикладного мистецтва. 4.7.Обов’язкова умова для глядачів - елементи казкових образів.

Зареєструватися для участі в театральному фестивалі дитячих та творчих колективів «Казковий скарб» можна в приміщенні Городоцького районного Будиноку культури, що по вул. Грушевського, 59 ( приймальня народного депутата України О.В. Гереги ), тел. для довідок 3-34-84.


Оргкомітет