День Святого Миколая

Дитячий садок 'Берізка'

День Святого Миколая – одне із найбільш світлих і радісних християнських свят, яке сповнене теплом, увагою та любов’ю, пов’язане з милосердям і щедрістю. Святого Миколая здавна вважають покровителем тих, хто найбільше потребує любові та турботи, – дітей та бідних.

Третій рік поспіль у День Святого Миколая обдаровує усіх дітей Городоччини та усього 192-го виборчого округу солодкими подарунками народний депутат України Олександр Герега. Любов до дітей, привітне ставлення до них, доброзичливість і віра – найнеобхідніші інвестиції, які зобов’язані робити ми, дорослі, у справі виховання дітей. У цьому переконаний Олександр Герега. Наш народний обранець вірить, що українські діти заслуговують на те, щоб рости у мирі, добрі і любові, та робить для цього усе, щоб наша малеча мала щасливе і безтурботне дитинство. Юні жителі Городоччини з нетерпінням чекали на диво та сюрпризи. Зі щасливими очима та радісними посмішками отримували діти подарунки до Дня Святого Миколая від народного депутата.Цими святковими днями представники ГО «За конкретні справи» разом зі «Святим Миколаєм» завітали у шкільні та дошкільні навчальні заклади Городоччини, щоб побажати миру, здоров’я й радості у це свято й передати солодощі.

Дитячий садок 'Берізка'

Вадим Якубовський, представник ГО «За конкретні справи» побажав, щоб щедрий Святий Миколай приніс мир, добро, щастя, злагоду та благополуччя кожній родині, всьому Городоцькому краю та рідній Україні.

Алла РИБАК, фотографії Андрій Савченко та телерадіопресцентр