• 003.jpg
  • 002.jpg
  • 004.jpg
  • 001.jpg
  • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Новорічна «Зумба»

Новорічна 'Зумба'

Одним із найпопулярніших на сьогодні видів фітнесу є «Зумба» (Zumba). І недарма. Це чудова альтернатива аеробіці для тих людей, які люблять танцювати. «Зумба» спалює купу калорій, і при цьому ви навіть не встигаєте помітити, як заняття добігає до кінця.

«Зумба» - це танцювальна фітнес-програма. Вона поєднує в собі елементи аеробіки, латини, хіп-хопу, джаз-фанку. Словом, танцюємо по-різному.

Принцип заняття зумби полягає в тому, що під кожну пісню є певний міні-танець. Потрібно встигнути одразу вловити рухи і повторювати за тренером. Не біда, якщо на першому занятті ви не зможете виконати і половини всіх рухів. Головне - не стояти на місці. Вже через декілька разів ви танцюватимете на повну і отримуватимете задоволення від драйвового темпу.

Новий рік - це час дива. Час, який ми проводимо у колі найближчих людей, загадуємо бажання і віримо, що вони здійсняться, близьким робимо подарунки і чекаємо на новорічну казку.26.12.2014 року о 19:00 годині в Городоцькому РБК відбулися новорічні, казкові заняття танцювальної фітнес-програми «Зумба». Всі учасники цього дійства: і діти, і їхні батьки - прийшли в казкових костюмах, з піднесеним настроєм, позували, проводили фотосесії. Новорічне тренування пройшло на «ура».

В Городоцькому РБК відбулися новорічні, казкові заняття танцювальної фітнес-програми 'Зумба'

Від усієї душі городоччани дякували народному депутату України Олександру Володимировичу Герезі, який організував в м. Городку заняття фітнес-програми «Зумба», та фітнес-тренерам Тетяні Фріган і Наталії Романовій за вечірні тренування.

Андрій Савченко  

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці