• 002.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg
  • 003.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

2015 Рік Вівці (Кози) – прогноз для всіх знаків

Хто ж є символом 2015 року - Коза чи Вівця?

Нарешті можна трохи розслабитися і приділити більше часу на відпочинок у колі сім’ї, пожити в мирі, спокої і задоволенні, займаючись тим, що подобається!

Рік Вівці пов’язаний з подорожами і уповільненням ділового життя, що не може не радувати! А під час відпочинку люди стають більш турботливими, чутливими та емоційними. Посилюється тяга до високого мистецтва, особливо приваблює вишукана краса та елегантність. Правда, разом з тягою до прекрасного худне і гаманець, але про це варто подумати заздалегідь!

На перший план виходять цінності сім’ї, підтримуються тісні відносини з близькими родичами і друзями. Взагалі на такому благодатному тлі життя людей протікає без особливих потрясінь, в радості і спокої.

Синя Вівця співвідноситься зі стихією Дерева і жіночою енергією інь. Вона творчо обдарована, віддана своїм ідеалам, доброзичлива і дуже інтуїтивна. Між тим, Синя Вівця володіє і діловими якостями. Вона здатна до зосередження на головній меті, віддана як партнер, вміє доводити почате до кінця.

Вівці бракує уважності та обережності. Іноді вона занадто вперта і страждає від своєї ж власної упередженості, що не дає їй можливості проявляти гнучкість. Варто враховувати недоліки Вівці, щоб не упустити ті шанси, які життя приготує в новому році кожному з нас!

Рік Синьої Вівці безумовно вдалий для людей мистецтва, соціальним працівникам, педагогам, що працюють з дітьми, лікарям різних спеціалізацій, але особливо - гінекологам та акушерам. Хороший рік для косметологів, візажистів і перукарів, а по суті - для всіх працівників індустрії краси та сфери обслуговування в найширшому розумінні. Сюди ж відносяться кухарі, офіціанти, працівники готелів, туристичних фірм та пр.

Потрібно додати ще пару слів. Оскільки земним сектором Синьої Вівці є стихія Вогню, цього року можна домогтися багато чого, проявляючи активність і віру в свої сили. Енергії цього року вистачить усім, хто хоче налагодити сімейні справи, домогтися успіхів у творчості, розвинути будь-які починання, які не принесуть шкоди іншим. Вівця - тварина мирний і вміє досягати всього добром, співчуттям і задушевністю, чуйністю і увагою до людей. Візьміть собі на замітку ці особливості характеру Вівці і використовуйте їх у своєму житті!

Рік вашого народження

Гороскоп на 2015 рік для всіх знаків 

Рік Вівці для Щура.

Одні вважають, що рік Вівці для Щура буде більш спокійним порівняно з попереднім роком Коня. Інші припускають більш напружений фон. Хто правий - питання відкрите. Ясно одне: Щур на рік Вівці зуміє отримати вигоду з спільних фінансів або ж з тих грошей і цінностей, які були покладені на зберігання під відсотки.

Рік Вівці для Бика.

Для працьовитого Бика Вівця - не самий зрозумілий «друг». Вона трудитися не любить і будь-якого плану воліє сюхвилинний імпульс. Можливо, саме тому, Бик ризикує мало встигнути зробити з наміченого, ну що ж … іноді можна і розслабитися - головне не переживати з цього приводу!

Рік Вівці для Тигра.

Можливо, саме цього року Тигр направить свій погляд на справи домашні, що трапляється з Тигром нечасто. Однак, швидше за все, Тигру належить звичайна розмірене трудова діяльність в тому темпі, який дозволить чергувати повноцінний працю з настільки ж якісним відпочинком. А сім’я буде йому опорою і підтримкою!

Рік Вівці для Зайця (Кота).

Прекрасний рік, оскільки Заєць дружить з вівцею і вони дивним чином взаємодіють. А це означає, що життя Зайця вдається, справи йдуть гладко, тому напевно залишається час на те, щоб полінуватися і поніжитися. Ніхто не завадить Зайцю насолоджуватися життям так, як він цього хоче!

Рік Вівці для Дракона.

Рік достатку, домашнього затишку та усамітнення. Дракони люблять активний відпочинок, тому з вівцею їм по дорозі! Рік благоволить розвагам і Дракон буде абсолютно щасливий! Єдине, що може хвилювати Дракона - так це надмірна традиційність Вівці, її зайва скромність і прихильність до домашнього вогнища. Для Дракона цього року може бути занадто багато побуту …

Рік Вівці для Змії.

Цього року Змія буде налаштована на часті виходи в світ. Енергетика року Вівці гармонізує і заспокоює, якщо не сказати присипляє пильність Змії. Втім, нічого поганого в цьому немає - не всі ж боятися кожного шереху, нарешті можна і розслабитися по-справжньому! Хороший рік для нових знайомств.

Рік Вівці для Коня.

Для Коні - теж хороший рік, що приносить удачу, багатство і щастя! У кого-то налагодиться особисте життя, хтось одружиться, а у кого-то розквітне бізнес. Для окремих представників знака можливо і одне, і друге, і третє! Особливо успішні справи, пов’язані з матеріальними придбаннями.

Рік Вівці для Вівці (Кози).

Чи варто говорити, що Вівця процвітатиме в свій власний рік. Таке трапляється не з кожним знаком в його рік народження, а ось вівці повезло! Люди цього знаку - сама доброта! Вони пурхають на хвилі свого милостивого настрою і виділяють в світ тепло своєї душі і любов … Правда, прибуваючи в ейфорії і зайво захоплюючись предметами розкоші Вівця ризикує своїми і чужими фінансами. Іноді варто пригальмувати …

Рік Вівці для Мавпи.

Непоганий рік для ревізії поточних справ, накопичення своїх ресурсів і виношування планів на майбутнє. В іншому, можна радіти життю і не надто напружуватися, що взагалі характерно для Мавпи … Мавпі на даному етапі легко контролювати свої і … чужі справи. І тому, все прекрасно, приємно і цікаво - нудьгувати не доведеться!

Рік Вівці для Півня (Фенікса).

Теж чудовий рік і особливо відсутністю важких завдань, стресів і проблем. Надто вже часто Півень зайнятий розплутуванням клубків сімейних та професійних драм. Важливий момент, який стосується Півня безпосередньо. Щоб цей рік був більш легким, ніж багато інших, не втручайтеся у справи інших людей - нехай навіть найближчих. Скористайтеся можливістю більше їздити, відпочивати і набиратися радісних вражень далеко від дому!

Рік Вівці для Собаки.

Яким цей рік буде для Собаки залежить від самої Собаки. При всіх позитивних сторонах періоду впливу Вівці з її подорожами, відпустками і тихими сімейними вечорами, Собака може прибувати в нервозному, неспокійному стані. Її хвилює фінансова сторона життя, адже задоволення коштують грошей і чималих, а от де ж їх взяти в бажаному обсязі … От і виходить, що й відпочинок не в радість, і працювати понад силу - гріх … Шукайте золоту середину!

Рік Вівці для Свині (Кабана).

Приємний в усіх відношеннях рік, повний вдалих поїздок, романтики і навіть легких грошей! Гарний час для навчання і активного відпочинку - саме активного, т. Е. З повним набором культурно-просвітницьких програм. Кабан дружний з вівцею і прекрасно почуває енергетику цього року. Тому, більше довіряйте інтуїції, формуйте свої бажання на довгострокову перспективу і живіть в радості!

Джерело - http://lovesbeautiful.com 

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці