• 005.jpg
  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 004.jpg
  • 003.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Театральний фестиваль «КАЗКОВИЙ СКАРБ»

Театральний фестиваль ''КАЗКОВИЙ СКАРБ''

 Погодьтеся, кожен із нас хоча б раз у житті, а все ж мріяв потрапити у казку, повернутися у дитинство, де завжди перемагають добро, дружба, вірність. І тільки діти здатні передати нам усю силу казкового світу, бо для них казка – це чудо, яке може здійснитися щомиті, а особливо у новорічні та різдвяні свята. Підтвердженням цього став грандіозний театральний фестиваль - конкурс «Казковий скарб», півфінал якого відбувся у всіх районах виборчого округу, зокрема, і на Городоччині. Фестиваль проходить за ініціативи та підтримки народного депутата Олександра Гереги.

В тому що депутат Верховної Ради Олександр Герега любить дітей, переконався неодноразово вже кожен. Бо тільки керуючись цим почуттям, народний депутат та ГО «За конкретні справи» організовують найрізноманітніші творчі та інтелектуальні конкурси, спортивні змагання для школярства нашого району і не тільки. Підтримка обдарованого підростаючого покоління – це крок до конкурентоспроможного, інтелектуально розвинутого, здорового майбутнього. Саме це нардеп не втомлюється доводити справами. А цьогорічний театральний фестиваль дитячих та юнацьких колективів «Казковий скарб», який реалізовується Хмельницькою обласною громадською організацією «За конкретні справи» за підтримки Олександра Гереги, ще раз підтвердив – наша молодь талановита! Відтак, мета фестивалю – виявлення талановитих і обдарованих дітей, збереження українських народних традицій казкових жанрів і оповідань як культурної спадщини, сприяння подальшому розвитку обдарованих дітей, залучення юних аматорів до активної участі в мистецькому житті краю та формування творчої еліти України – реалізовується в повній мірі. Отож у казку гостей свята, членів журі повели 14 творчих колективів шкільних та позашкільних закладів нашого району. Багатогранність дитячих можливостей дала змогу повністю відмежуватися від турбот буденних і з головою поринути у світ казки.І заграла барвами казка, вибухнула емоціями і щирістю талановита гра учасників. Кожен колектив витримав випробування умовами конкурсу, дотримуючись сценарного ходу обраного сюжету, залучивши в свій творчий арсенал музичне оформлення, декорації, костюми, що в сукупності дало змогу виокремити кожного актора.

Розпочали театралізоване дійство «Різдвяна казка», «Колобок», «Язиката хвеська», «Дідова дочка і бабина дочка»- ці та інші казкові історії інсценізували юні актори Городоччини. Поринути у дитинство і пригадати найцікавіших казкових персонажів допомогли творчі колективи Клинівської, Турчинецької, Сатанівської, Сатановецької, Лісоводської, Бедриковецької, Чорниводської шкіл, Городоцьких: ЗОШ№2, ЗОШ №4, школи з польською мовою навчання, гімназії. З позашкільних закладів активну участь взяли танцювальні ансамблі «Барвінок» та «Колібрі», Городоцька музична школа, районний будинок дитячої творчості.

Найхвилюючішим моментом стало звичайно визначення переможців. Журі знадобилося трохи часу, адже у своїх уподобаннях воно розійшлося. В числі лідерів конкурсу виявилися Городоцька гімназія, ансамбль «Колібрі». Гарні враження залишилися від виступів Клинівської ЗОШ та ансамблю «Барвінок», школи з польською мовою навчання, будинку дитячої творчості. І все ж за підсумками голосування переможцем визнано зразковий танцювальний ансамбль «Колібрі», виступ якого зірвав шквал овацій та аплодисментів і 25 січня на сцені обласного музично-драматичного театру ім. Старицького саме цей колектив представлятиме Городоччину і виборюватиме перемогу у фіналі разом.

Вадим Якубовський, представник ГО «За конкретні справи», голова журі привітав від імені народного депутата усіх присутніх з новорічно-різдвяними святами, побажав усім миру і благополуччя, подякував керівникам творчих колективів, дітям за участь у конкурсі, відзначив кращі творчі колективи. Також кожному учаснику були вручені подарунки – кавові набори.

Аналізуючи районний етап фестивалю «Казковий скарб», хочеться акцентувати головну мету проведення таких масштабних заходів. Ззамість щоденних комп’ютерних ігор та переглядів телевізійних передач Олександр Герега дав дітям можливість живого спілкування, можливість заявити про себе, реалізувати творчі здібності. А це-безцінний досвід для талановитої молоді.

У ці дні юні танцюристи колективу-переможця відточують свою майстерність, щоб виступити на обласній сцені і перемогти. Їхніми конкурентами стануть такі ж сильні творчі колективи з трьох районів 192 округуг, чотирьох районів та міста Нетішин 189 виборчого округу. А тому ансамбль «Колібрі» запрошує своїх земляків у неділю 25 січня в обласний музично-драматичний театр ім. Старицького, де об 11 годині розпочнеться фінал неповторного, феєричного дійства під назвою «Казковий скарб». Підтримаймо найталановитіших!

Алла Рибак, фотографії Андрій Савченко.

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці