• 002.jpg
  • 004.jpg
  • 001.jpg
  • 005.jpg
  • 003.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Загартування дітей в ДНЗ №1 «Берізка»

Загартування дітей в ДНЗ №1 ''Берізка''

 Здоров'я — запорука щастя й повноцінного життя. Педагоги дошкільного закладу №1 «Берізка» знаходять найновіші методи загартування і оздоровлення своїх вихованців. Щоденна турбота про збереження і зміцнення здоров'я є запорукою здорового способу життя дитини в майбутньому.

Загартовані діти, як правило, володіють гарним здоров’ям, апетитом, спокійні, життєрадісні. Літо – найкраща пора, щоб розпочинати рішучі дії задля зміцнення здоров'я дитини. Сонце, повітря, вода – це надійні засоби, які завжди "під рукою".

Влітку 2014 року працівники дитячого садка вивчили досвід загартування за методикою П. Іванова колег з м. Старокостянтинова. На засіданні педагогічної ради обговорили цей досвід і розробили свою систему загартування, виходячи з власних умов.Роботу розпочали в серпні. Діти приймали сонячні та повітряні ванни, ходили босоніж по траві і піску. Обливання водою розпочали з ніг. Поступово перейшли до обливання всього тіла, знижуючи температуру води. В осінньо-зимовий період ця робота продовжується в душових кабінах.

Олена Асташенко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці