• 003.jpg
  • 005.jpg
  • 002.jpg
  • 004.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Столиця зустрічає переможців

Столиця зустрічає переможців

З травня по червень 2013 року переможці творчих конкурсів та фестивалів з Ярмолинеччини, Дунаєвеччини, Чемеровеччини і Городоччини побували в Києві, Одесі, Львові, Вінниці і Яремче, а учасники регіональної спартакіади, футбольна команда з м. Городок, на Міжнародному турнірі з футболу «Кубок Щецина 2013» в Польщі у м. Щецин.

Народний депутат України Олександр Володимирович Герега створив усі умови, щоб діти та молодь показали свої інтелектуальні, творчі, спортивні та організаторські здібності, проявили неперевершеність свого таланту, свою творчу неповторність, подарував талановитому підростаючому поколінню світ відкритих можливостей.

25 червня 2013 року в м. Київ в приміщенні Верховної Ради України відбулась зустріч помічників-консультантів народного депутата України Олександра Володимировича Гереги Ольги Олександрівни Григор’євої та Андрія Васильовича Шиньковича з представниками талановитої молоді, переможцями та учасниками фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Ніхто не забутий, ніщо не забуто!» з нагоди Дня Молоді України.

Будинок з химерами, мабуть, найвідоміша будівля в Києві, тому екскурсію розпочали саме з неї. Ця цегляна споруда з прикрасами на міфологічні та мисливські сюжети є головною архітектурною спорудою раннього декоративного стилю модерн міста Києва. Свою назву будинок отримав через скульптурні прикраси, тематика яких — тваринний наземний та підводний світ, атрибути полювання, казкові істоти. Розташована по вулиці Банковій, 10. Архітектор — Владислав Городецький, який збудував її у 1901—1903 роках як прибутковий будинок із помешканням для своєї родини. Місце для будови обрав над крутим урвищем на Банковій вулиці. Скульптурні прикраси за власними ескізами виконав скульптор Еліо Саля. З весни 2005 року - резиденція Президента України. Своєрідна візитівка Києва — так само, як будинок Бальо Антоніо Гауді у Барселоні або будинок Ле Корбюзьє у Марселі. Зараз будинок розташовується у центрі Києва, неподалік від палацу Президента України, а на початку XX століття все було інакше. Тоді в цій частині Києва були проведені роботи по впорядкуванню цієї досі доволі занедбаної території. На місці осушеного Козиного болота побудували театр Соловцова (нинішній театр ім. І. Франка), з репертуаром якого учні мали можливість ознайомитися.

Представники творчої молоді із чотирьох районів виборчого округу №192

Представники творчої молоді із чотирьох районів виборчого округу №192 в цей день побували також біля будинку Адміністрації Президента України, дізнались, що будівля є пам'ятником архітектури і її було збудовано в 1936-1939 роках за проектом харківського архітектора Сергія Григор'єва для штабу Київського особливого військового округу. Усіх вразила найбільша адміністративна споруда Києва - будинок Кабінету Міністрів України, площа якого складає 235 000 кв. м. Будинок зведений в 1936-1938 рр. за проектом І. А. Фоміна за участю архітектора П. С. Абросимова.
Екскурсію було продовжено оглядом особняка Аршавського — пам'ятки архітектури на Липках по вулиці Лютеранській, 23. Побудований у 1907 році за проектом архітектора Едуарда Брадтмана в стилі раннього модерну. Будинок відомий під поетичною назвою «Дім невтішної вдови», вірогідно, через те, що його головний фасад вінчає жіноча маска і під час дощу кам'яними щоками сумної красуні невпинно течуть сльози. За легендою особняк належав якійсь безутішній вдові, але насправді його замовив Сергій Аршавський. Ні він, ні його родина не бідували, тож залишається загадкою чому жінка плаче.
Протягом екскурсії молодь побувала на площі Перемоги, Майдані Незалежності, Контрактовій площі, парку Слави, насолодилась прогулянкою Андріївським узвозом, побачили культурно-просвітницькі заклади столиці, здійснили візит до Києво-Печерської Лаври та приклонились до святинь. Серйозна тематика екскурсії була доповнена прекрасною прогулянкою по тихому Маріїнському парку зі старими липами та кленами.

Справжньою кульмінацією стала екскурсія до Верховної Ради України. Екскурсанти ознайомилися з приміщеннями Верховної Ради України, історією становлення та розвитку українського парламентаризму, особливостями законодавчого процесу в Україні, організацією роботи парламенту та архітектурними довершеннями будинку. Екскурсійний гід з великою люб’язністю провів також всіх до кулуарів, які розташовані на другому поверсі. Присутні змогли посидіти в кріслах гостей на балконі Верховної Ради. Особливо вразила картина під назвою «Державотворення». Саме на ній автор О. Г. Кулаков зобразив момент прийняття Акту проголошення незалежності України. На питання гіда з історії українського державотворення та законодавства, молодь з Хмельниччини давала миттєві та точні відповіді. Найбільші емоції викликало фото біля будівлі Верховної Ради.

Адміністрація президента України

Зустріч в Верховній Раді України та екскурсії по визначних місцях м. Києва стали нагородою і приємним сюрпризом для творчої, обдарованої молоді від народного депутата України Олександра Володимировича Гереги. Цей день був надзвичайно корисним, цікавим та пізнавальним.

Автор Олег Федоров

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці