На Городоччині деклараційна кампанія набирає обертів

На Городоччині деклараційна кампанія набирає обертів

Про свої минулорічні статки у січні - лютому 2015 року податківців району вже повідомили 116 городоччан.
Згідно поданих декларацій до місцевих бюджетів району має надійти 98 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб. До повернення ж із казни у вигляді податкової знижки нараховано 94 тисячі гривень. Аби реалізувати своє право на відшкодування коштів з бюджету, декларації вже подали 80 громадян.
Городоцька ОДПІ нагадує, що декларувати необхідно ті доходи, з яких при їх нарахуванні чи сплаті не утримувався податок на доходи фізичних осіб. Зокрема, до них належать:
- доходи від особи, яка не є податковим агентом (в тому числі від здачі в оренду власного рухомого чи нерухомого майна, продажу особистого майна, продажу власної сільгосппродукції громадянам, надання послуг власною сільськогосподарською технікою);
- нецільова благодійна допомога, якщо її загальна сума у 2014 році перевищила 1710 гривень;
- доходи, отримані одночасно від двох і більше податкових агентів, і при цьому загальна річна сума оподатковуваних доходів, нарахованих такими податковими агентами за 2014 рік перевищила 146 160 гривень;
- спадок (подарунки) від осіб, які не є членами сім’ї першого ступеня споріднення;
- доходи від продажу інвестиційних активів, якщо їх вартість у 2014 році перевищує 1710 гривень;
- іноземні доходи.

Задля зручності громадян на період деклараційної кампанії центр обслуговування платників при Городоцькій ОДПІ працює за подовженим робочим графіком. Крім того, виконати свій обов’язок перед державою й прозвітувати про доходи можна у режимі «он-лайн» за допомогою електронних сервісів від ДФС. Також повідомити податківців про власні доходи можна і традиційною поштою. Термін подання декларацій – до 1 травня 2015 року.

Бланки декларацій і консультації щодо правильності їх заповнення Ви можете отримати безкоштовно в центрі обслуговування платників Городоцької об’єднаної державної податковій інспекції за адресою:

м.Городок, вул. Грушевського ,90 , 2-й поверх , каб.№4-а, тел.3-16-42, 3-25-07.

Декларації приймаються :
- у понеділок, середу та п’ятницю - з 9 години до 18 години;
- у вівторок та четвер - з 9 години до 20 години
- в суботу – з 9 години до 16 години

Городоцька ОДПІ ГУ Міндоходів у Хмельницькій області