Михайло Загородній – голова Хмельницької ОДА

 Михайло Загородній – голова Хмельницької ОДА

Порошенко з робочим візитом відвідав Хмельницький. Насамперед поїхав до обласної адміністрації представляти нового губернатора. Ним став, неочікуваний для більшості, сорокадев’ятирічний депутат обласної ради Михайло Загородний.

У коридорі та сесійній залі обласної ради цього дня люду більше, ніж на бюджетній сесії. Прийшли себе показати та Порошенкові «в око впасти». Він вперше за час президентства їде до області з робочим візитом. В кулуарах очікування. Перешіптуються про майбутнього губернатора і майбутнє області.

Михайлу Загородному 49 років. До призначення він був директором Чемеровецького солодового заводу ЗАТ «Оболонь», директором ТОВ «Оболонь Агро» та головою асоціації «Нива Оболоні». Він – депутат Хмельницької обласної ради, висунутий обласною організацією Української Народної Партії, позафракційний, член депутатських груп «Народна рада» та «За солідарність».

Одружений, має доньку та сина.

Нагадаємо, без голови облдержадміністрації Хмельниччина була протягом півроку, з того часу, як Петро Порошенко звільнив Леоніда Пруса з займаної посади.