• 002.jpg
  • 004.jpg
  • 003.jpg
  • 005.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Міжнародний день – 8 Березня

Міжнародний день – 8 Березня

Коли настає весна і на вулицях з’являються перші весняні квіти, в кожному домі, в селі і в місті відзначається величне свято – Міжнародний день – 8 Березня.
Після розпаду Радянського Союзу день 8 Березня залишився в переліку державних свят України. Відзначають Міжнародний жіночий день в Азербайджані, Грузії, Казахстані, Киргизії, Молдавії, Таджикистані, Туркменії, Білорусії. В Узбекистані цей день відзначають як День матері, у Вірменії його відзначають 7 квітня як День материнства і краси.Цікаві факти

Свято жінок було ще у стародавньому Римі. Існував день, у який вільно народжені жінки отримували подарунки від своїх чоловіків, а рабині мали щось на зразок вихідного - господині будинку дозволяли їм у цей день відпочивати.
8 Березня є національним вихідним також в Анголі, Буркіна-Фасо, Гвінеї-Бісау, Камбоджі, Китаї, Конго (там свято не «міжнародних», а конголезьких жінок), Лаосі, Македонії, Монголії, Непалі, Північній Кореї і Уганді.
У Сирії 8 Березня відзначають як День Революції, а в Ліберії - і зовсім як День пам'яті полеглих.У ці важкі для України часи, коли кожен її громадянин думає лише про мир та спокій в державі, на Городоччині представники Хмельницької громадської обласної організації «За конкретні справи» від імені народного депутата України Олександра Гереги привітали зі святом 8 Березня жінок, у сім’ях яких чоловіки несуть службу в зоні АТО. Щиро побажали всім якнайшвидшого настання миру в Україні.  

с. Хоптинці

 

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці