• 003.jpg
  • 002.jpg
  • 001.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Добрі люди не залишили нас наодинці з нашою бідою

Пожежа житлового будинку

 23 лютого 2015 року нашу сім’ю спіткало велике лихо - сталася пожежа житлового будинку. Неможливо описати весь жах, який ми пережили того вечора. На допомогу збіглися всі: друзі, сусіди, знайомі та незнайомі. Добрі люди не залишили нас наодинці з нашою бідою. У такий скрутний час оперативно та в повному обсязі надав допомогу будівельними матеріалами та транспортом народний депутат України Герега Олександр Володимирович за сприяння ГО «За конкретні справи» в особі Андрійчук Н.В. Вагому фінансову допомогу надали колектив ТОВ «Юрія Фарм», районна та міська ради. Морально, матеріально та фізично підтримали всі друзі, сусіди, колеги.

Від щирого серця висловлюємо вдячність усім небайдужим, хто допоміг нам у важкі хвилини. Низький уклін Вам, люди добрі, за Ваше милосердя, доброту та підтримку. Нехай Вам Бог посилає здоров’я та благополуччя, а Матір Божа охороняє від усяких бід та негараздів.

З глибокою вдячністю та повагою
Сім’я Цвяк, м. Городок

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці