Вінярська Катерина Григорівна зустріла свій славний 100 - річний ювілей

 Вітання від імені народного депутата України Гереги Олександра Володимировича

 17.03.2015 р. мешканка м. Городка Вінярська Катерина Григорівна зустріла свій славний 100 - річний ювілей.

Це свято не лише однієї людини, не лише однієї сім’ї, це свято для усього міста. На жаль, довгожителів у м. Городку небагато, тому нам усім потрібно вшановувати їх, не забувати, в усьому підтримувати.

Народилась Катерина Григорівна в м. Городку, в сім’ї було дев’ятеро дітей, тому з дитинства всі навчалися самостійно долати труднощі. Катерина закінчила 4 класи польської школи, після чого працювала в колгоспі, потім робітницею цукрового заводу. Важко пережила часи голодомору 1932-1933 років. Під час Другої світової війни працювала в їдальні цукрового заводу. Важко і небезпечно було жити в окупованому німецькими загарбниками місті. Чоловік Олександр загинув на війні, залишивши Катерину Григорівну з маленькою донечкою Едуардою . Після війни одружилася з Харкавим Володимиром Павловичем. У подружжя народилися два сини: Віталій та Слав’ян. Своїх дітей виховували в повазі до праці та любові до простих людей. Катерина Григорівна працювала робітницею на плодзаводі та маляром в Городоцькому верстатобудівному заводі, після чого вийшла на пенсію.Ювілярка й сьогодні читає без окулярів, має добрий слух, життя проводить у постійному русі, цікавиться політикою та залишається патріоткою рідного краю. Має п’ятеро онуків, дванадцять правнуків та троє праправнуків.

Секретом свого довголіття Катерина Григорівна вважає оптимізм, любов до праці, до людей.

Вінярська Катерина Григорівна зустріла свій славний 100 - річний ювілей

З цієї нагоди ювілярку привітав представник Хмельницької обласної громадської організації «За конкретні справи» Вадим Якубовський, який від імені народного депутата України Гереги Олександра Володимировича вручив подарунки та побажав бути здоровою, не втрачати оптимізму та віри в себе.

Андрій Савченко