Миколу Семенишина призначено начальником Хмельницького обласного управління МВС

Микола Семенишин

 Раніше Микола Семенишин був начальником Івано-Франківського обласного управління міліції.

Міністр Внутрішніх Справ Арсен Аваков підписав наказ про призначення Семенишина. Про це було оголошено на представленні нового начальника УМВС в Івано-Франківській області.

Після звільнення Олександра Розізнаного обов’язки начальника обласного управління міліції виконував Віктор Кіс – перший заступник, начальник кримінальної міліції. Нагадаємо, раніше начальником обласного управління міліції був екс-УБОЗівець Олександр Розізнаний. До нього міліціонерами керував генерал-майор міліції Сергій Шутяк, який працював на цій посаді з 2010 року.

Микола Семенишин

Довідка:

Микола Семенишин народився 25 листопада 1969 року на Хмельниччині. Закінчив Національну академію внутрішніх справ України та Подільський державний аграрно-технічний університет.

З 2000 року очолював Дунаєвецький, а відтак Кам’янець – Подільський МВ УМВС України в Хмельницькій області. В 2007 році призначений начальником курсу факультету підготовки слідчих навчально-наукового інституту підготовки слідчих і криміналістів Київського Національного університету внутрішніх справ України. У 2010 році - начальник Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області.

У 2011 році підполковник міліції Семенишин Микола Олександрович звільнений з органів внутрішніх справ в запас Збройних сил.

З 2009 по 2011 роки здійснював викладацьку діяльність у вузах України.

В 2011 році - заступник голови правління ПАТ „Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт” м.Київ, а в 2012р. - директор цього ж підприємства. З липня 2014 року - начальник Управління УМВС України в Івано-Франківській області.

Джерело - http://vsim.ua