ХРЕСНА ДОРОГА У ГОРОДКУ

Спільна хресна хода прихожан і духовенства

Спільна хресна хода прихожан і духовенства розпочалася 18 березня 2015 року о 16:00 біля римо-католицького костелу св. Станіслава. У процесії взяли участь понад 1000 вірян.

Хрест по черзі несли священики, монахині, молодь, діти та представники церковних спільнот

“Прихожани несли дерев'яний хрест як символ страждань Ісуса Христа, а також як знак єдності усіх християн, - зазначив о. Зиновій Маланюк, місцевий настоятель УГКЦ. - Ми творили спільну молитву, намагалися співстраждати з Ісусом. Відчувалась атмосфера любові, взаєморозуміння, призадуми над власними гріхами”.

Молитовна процесія пройшла центральними вулицями міста  та тривала близько 3-х годин

Хрест по черзі несли священики, монахині, молодь, діти та представники церковних спільнот. Молитовна процесія пройшла центральними вулицями міста та тривала близько 3-х годин. Очолили її священнослужителі міста. Участь у Хресній ході взяли жителі міста, представники виконавчої влади, місцевого самоврядування, Хмельницької обласної громадської організації «За конкретні справи». У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються, віряни усіх церков м. Городок біля храму св. Юрія УГКЦ звернулися з молитвами, щоб у нашій державі настав мир та спокій.

Ірина Лутковська, фотографії Андрія Савченка