• 002.jpg
  • 005.jpg
  • 003.jpg
  • 004.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Зустріч з послом Польщі в Україні Генріком Літвіном

Зустріч з послом Польщі в Україні Генріком Літвіном

Народний депутат України Олександр Володимирович Герега у 8 скликанні продовжує плідну роботу у депутатській групі Верховної Ради України з міжпарламентських зв'язків з Республікою Польща.

19 березня у Верховній Раді України відбулася зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Польща в Україні Генріком Літвіном, присвячена актуальним питанням міжпарламентського співробітництва України та Польщі.

Оцінюючи позитивну роботу депутатської групи ВРУ з міжпарламентських зв'язків, Посол основний наголос зробив на наступних питаннях:

 - регіональної реформи, яка дасть позитивні можливості для України;
 - розвитку прикордонної інфраструктури;
 - професійного самоврядування;
 - створення позитивного інвестиційного клімату, налагодження тісних зв’язків з інвесторами;
 - продовження діалогу щодо різних оцінок історичних подій, який стає більш результативним;
 - співпраці з вищими навчальними закладами в плані підготовки професійних кадрів.

Під час зустрічі народні депутати України, зі свого боку, підняли для розгляду питання співпраці.

 - Народний депутат України і співголова міжфракційного об'єднання «Львівщина» Юринець Оксана Василівна щодо нового бренду «Карпатський регіон» (28.02.2015 р. відбулася зустріч з польськими колегами). Національний заповідник повинен розвиватися, але в сенсі туризму, особливо – гірського. На сьогоднішній день посол не бачить можливості для побудови доріг. На думку Посла, краще приділити увагу побудові доріг на території України та розбудові пунктів перетину державного кордону.
 - Є можливість залучити у 2016 р. 14 млрд. євро. Відбудуться 2 зустрічі: одна - у червні в Івано-Франківську і друга у вересні. Важливе питання, яке буде розглядатися – це розвиток заповідного Закарпаття.
 - Народні депутати України підняли питання щодо подальшої плідної співпраці польських режисерів, акторів, діячів культури з українськими. Продюсер, який працює з польськими режисерами і найкращими акторами, планує зняти художній фільм за повістю української письменниці Марії Матіос «Солодка Даруся».
 - Польща прийняла студентів-переселенців з Донбасу. 200 дітей із Закарпаття зараз навчаються у ВУЗах Польщі. Разом з тим, народні депутати України просили допомоги для розвитку науки (українські ВУЗи не мають лабораторних баз). Зі слів посла, Україна має великий потенціал в технічних дисциплінах. В Польщі існує багато бізнесових проектів, які можуть допомогти науковим інститутам України.
 - Народний депутат України від БПП Герасимов А. В. запропонував польським парламентарям відвідати Донецьку область з метою ознайомлення з роботою української влади на сході України.
 - 30.03 – 01.04 – відбудеться нарада з приводу прикордонної співпраці Польщі і України та інтенсивності малого прикордонного руху.
 - Для подальшого міжпарламентського співробітництва України і Польщі депутатська група ВРУ з міжпарламентських зв'язків з Республікою Польща планує зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Республіці Польща Андрієм Богдановичем Дещицею.

Народний депутат України Олександр Володимирович Герега, як член депутатської групи ВРУ з міжпарламентських зв'язків з Республікою Польща, співпрацює з комісіями сейму Республіки Польща з питань економічного співробітництва між двома братніми країнами – Україною і Польщею.

Фото http://telegraf.com.ua/

http://gerega.org.ua 

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці