• 001.jpg
  • 004.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg
  • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

ВІТАЛІЙ ТКАЧ, ВОЛОНТЕР: «МОЖЕТЕ ГОРДИТИСЯ СВОЇМ ЗЕМЛЯКОМ: ОДИН З КРАЩИХ РОЗВІДНИКІВ УКРАЇНИ»

Серед тих, кому доручено найскладнішу ділянку роботи на війні, – наш земляк Валерій Парамей

 В усі часи розвідка була однією з найважливіших складових будь-якої армії світу. Без об’єктивних даних про супротивника, його підготовку, сильні та слабкі сторони важко, а точніше, практично неможливо прийняти правильне рішення, аби досягти повної перемоги. У такі підрозділи завжди відбирали найкращих. І сьогодні, коли країна в стані неоголошеної війни, саме перед спецпризначенцями ставлять найскладніші завдання, від яких залежить успіх спланованих операцій. Журналісти обласного телеканалу ТВ-7 побували у місці дислокації Хмельницького 8-го полку спецпризначення і там зустріли наших земляків, які передають вітання усім нам.

По декілька діб не спати, долати пішки не одну сотню кілометрів – так діяти розвідників змушують досить серйозні обставини, ім’я яким війна. В цьому полку служать дійсно найкращі. І це в жодному разі не перебільшення. Пройти випробування спекою, голодом, безсонням, надмірними фізичними та психічними навантаженнями – на таке здатні дуже небагато людей.

Нині бійці 8-го окремого полку спецпризначення на передовій. Вони боронять країну від терору та біди і впевнені у своїй перемозі. Трішки сумують за рідними, проте бойового духу не втрачають. У полку спецпризначення воюють і професійні військові, і мобілізовані посадовці різного рангу. Юристи, вчителі, лікарі, держслужбовці – це їхні мирні професії. Зараз у зоні АТО в них лише позивні.

Суддя з Хмельницького пішов боронити рідний край, бо вважає, що не час відсиджуватись у кабінетах, коли в країні – війна. Сьогодні він разом зі своїми бойовими побратимами на передній лінії оборони.

- Ми усі - громадяни своєї країни, і коли країна сказала, що треба, значить треба. Звичайно, сумую за донькою, дружиною, - каже спецпризначенець-медик з Чемеровець. - Коли тебе віддаляють сотні кілометрів від родини, це важко, але за нашими плечима - вся Україна, тому й виконуємо свій військовий обов’язок гідно.

Для них війна стала буденністю. Спецпризначенці знають, за що борються: за свої родини, за Україну, борються не словом, а ділом.

Бійці 8-го полку спецпризначення шлють привіт із передової найдорожчим людям

Серед тих, кому доручено найскладнішу ділянку роботи на війні, – наш земляк Валерій Парамей, який у зоні АТО вже декілька місяців. Він та його бойові побратими звертаються до тих, хто ухиляється від свого військового і громадянського обов’язку:

- Не кожен може бути воїном, не кожен може бути вчителем чи лікарем. Але прикро, що є хлопці, які належать до так званого «диванного» війська, які свідомо ухиляються від служби, які не допомагають боронити країну від ворога, а виїжджають за кордон, роблять липові довідки. Від себе не втечеш, від свого сумління особливо. Всі ми - чоловіки, і я переконаний, що ми повинні чинити по-чоловічому, - каже Валерій Парамей.

Бійці 8-го полку спецпризначення шлють привіт із передової найдорожчим людям. Надсилає вітання рідним, близьким, друзям і Валерій Парамей:

- Хочу передати привіт рідному місту Городку, своїй сім’ї, друзям і знайомим. Дякую усім за підтримку! Тут, на війні, це дуже важливо.

Алла РИБАК

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці