• 002.jpg
  • 001.jpg
  • 005.jpg
  • 004.jpg
  • 003.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Спартакіада освітян

Спартакіада освітян

 Три години напруженої боротьби, дев’ять спортивних змагань, та головне – море драйву і позитивних емоцій. Усе це було під час першої спартакіади освітян. Змагання відбулися 25 березня у спортивному клубі «Епіцентр». Спартакіаду організував профкомітет працівників освіти.

- Наші освітяни є великими патріотами своєї країни, - зауважує Ніна Щепковська, голова профкому працівників освіти. – Відтак навіть під час спортивних змагань вони демонстрували не тільки знання, вміння і навики в спорті, а й любов до України і незламність українського духу.

За звання найспортивніших боролися 8 команд, серед яких - педагоги всіх міських шкіл, трьох дитячих дошкільних закладів та працівники райметодкабінету відділу освіти. Журі оцінювало освітян за результати конкурсу «Візитівка» та восьми естафет. Вчителі та вихователі водили м’яча, стрибали в мішку, вибивали тенісний м’ячик та повітряну кульку, бігали зі скакалками і навіть із закритими очами малювали на мольбертах.

- Ми отримали багато задоволення, - каже Надія Задорожна, капітан команди ЦРД «Казка», - море емоцій, енергії, спортивного запалу та бадьорості. Впевнені, що все буде добре в нашій країні. Адже ми, українці, ніколи не здаємось.

Щоправда, не обійшлося без конфліктів. Справедливо чи несправедливо оцінені суддями? Це питання виникло під час конкурсу «Гніздо», в якому педагоги змагалися на спритність. Але дискусії вирішили, і всі залишились задоволені. До речі, вкінці спартакіади судді визнали – оцінювати педагогів не так-то й легко.- Ми завжди оцінювали різні естафети, які виконували школярі, - говорить Вадим Кульпа, суддя спартакіади. - А тепер довелося вперше оцінювати педагогів і, звичайно, були певні труднощі, оскільки у педагогів загострене почуття справедливості. Та загалом все пройшло добре, усі отримали масу задоволення та найголовніше - ніхто не травмувався.

В той же час, не розчарувались і ті команди, яким не вдавалося досягти високих результатів.

- Головне, - зауважує Олена Гріх, капітан команди Городоцької гімназії, - це отримані приємні враження. Бо ми ж не спортсмени, хоча дуже старалися! І, відверто кажучи, в теперішні часи в країні будь-який позитив вартує уваги.

Весь цей час за команди активно вболівали групи підтримки, тож і вони отримали від журі дипломи та подарунки.

- Ми дуже любимо своїх вчителів, поважаємо їх, - каже Інеса Дзюба, школярка, вболівальниця команди ЗОШ №4, - тому залюбки прийшли на спартакіаду їх підтримати. Спеціально вивчили декілька віршів та пісень. Хоча вже під час самих змагань, коли емоції «зашкалювали», часто імпровізували.

Жюрі

Під час перерв для глядачів демонстрували музичні паузи. Їх дарували місцеві артисти та любителі сцени, або ж самі учасники спартакіади. До речі, подарунки для команд та артистів були і від народного депутата України Олександра Гереги.

- Освітяни подарували нам дивовижне спортивне шоу, - сказав під час змагань Вадим Якубовський, представник ГО «За конкретні справи», - стали справжніми зірками спорту і довели, що є фахівцями не лише у галузі освіти, а й можуть дати прекрасний приклад командної співпраці та патріотизму.

- Та головне, - додає Олена Асташенко, капітан команди ДНЗ «Берізка», - що маємо, де проводити змагання такого рівня. Завдяки нашому депутату Верховної Ради України Олександру Володимировичу Герезі, у Городку є такий розкішний, незрівняний спортивний комплекс. Змагаючись тут, відчули себе спортсменами європейського рівня.

Подарунки для команд та артистів були і від народного депутата України Олександра Гереги

Чи то саме місце проведення змагань, чи то спортивний ентузіазм пробуджував у освітян прагнення до найкращих результатів. Тому з-поміж учасників визначити команду-переможця було важко. Відтак грамоти, дипломи і подарунки отримала кожна команда. Загалом же, найспортивнішими у Городку визнали освітян ЗОШ №4, друге місце посіли педагоги дошкільного закладу «Берізка», третє – ЗОШ №3.

Наталія Попович, фотографії Андрія Савченка.

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці