Робочий візит Олександра Гереги в Городок

Робочий візит Олександра Гереги в Городок

 В останній день березня відбулася 52 сесія міської ради VI скликання. Перед початком розгляду 28 питань порядку денного сесії Володимир Поворозник, міський голова, представив депутатському корпусу нового керівника міського комунального підприємства Григорія Гурного, який перед тим працював на підприємстві начальником відділу збуту, а також протягом шести місяців захищав нашу державу у зоні АТО. Наразі на підприємстві триває інвентаризація основних засобів. Як зауважив новий керівник, борг комунального підприємства за енергоносії на сьогодні складає 111 тис. грн. Тож Григорій Анатолійович звернувся з проханням переглянути тарифи на водопостачання та водовідведення в плані підвищення. Проте, депутати ще на один місяць призупинили введення в дію рішення виконкому міської ради від 27.01.2015 року про економічно обґрунтовані тарифи. Спільно зі спеціалістами комунального підприємства та членами депутатських комісій буде проведено аналіз матеріальних витрат та обґрунтування підвищення тарифів. На сесії також було внесено зміни до міського бюджету на поточний рік та до Програми соціально-економічного і культурного розвитку нашого міста. По дохідній частині спеціального фонду міського бюджету збільшили на 2,8 тис. грн. за рахунок благодійних внесків, наданих на дошкільну освіту.

У зв’язку з тим, що управлінням державної казначейської служби у Городоцькому районі виконано рішення Господарського суду Хмельницької області від 27.05.2014 року та наказ Господарського суду Хмельницької області від 10.06.2014 року, 20 березня 2015 року було здійснено безспірне списання коштів на користь ФОП Арутюнян А.С. в сумі 84 тис. 394 грн. Зауважу, що частину коштів, а це 55 тис. грн., управління казначейської служби зняло з батьківської плати за дитячий садок. Відтак, по видатковій частині загального фонду міського бюджету на сесії здійснили перерозподіл асигнувань, а саме: збільшили по дошкільній освіті на придбання продуктів харчування на суму 55 тис. грн. та зменшили на цю ж суму кошти, заплановані на благоустрій міста.

Депутати затвердили Програму фінансового забезпечення дошкільних навчальних закладів освіти на 2015 рік.

52 сесія міської ради VI скликання

Також на сесії було розглянуто звернення з’їзду міст районного значення України щодо стану бюджетного забезпечення та вирішення проблем міст районного значення, що виникли в ході реалізації реформи місцевого самоврядування. На сесійному засіданні було розглянуто звернення громадян щодо надання матеріальної допомоги і пільг по сплаті комунальних платежів та платних послуг до міського бюджету, а також цілу низку питань земельного характеру.
Після обговорення питань порядку денного на сесію міської ради завітав народний депутат України Олександр Герега разом із помічником Неонілою Андрійчук та заступником голови ТОВ «Епіцентр К» з капітального будівництва Борисом Синицею.

Володимир Поворозник від імені громади міста подякував народному депутату за значний внесок у розвиток Городка.

- Наш Городок, - зазначив Володимир Васильович, - набуває ознак європейського міста. Це зауважують не лише жителі, а й гості нашого міста. Також висловлюю вдячність за проведений ремонт у міській раді.

Олександр Герега привітав депутатський корпус та побажав усім плідної співпраці на благо розвитку нашого міста.

- Військові дії на Сході нашої країни та кризова ситуація в економіці не лише України, а й підприємств дещо уповільнила оновлення Городка та інших населених пунктів, - зазначив Олександр Володимирович. - Інвестори бояться вкладати свої кошти в нашу державу, тому й відкладається будівництво підприємств на території Городоччини. Але й далі йтимемо вперед, хоча, можливо, й не такими кроками, як раніше. Планів у нас багато. Цьогоріч плануємо завершити благоустрій ЗОШ №4 та ДНЗ «Сонечко», ремонтуватимемо дорогу по вулиці Ванагса, займатимемося утепленням п’ятиповерхового будинку по вул. Шевченка, 60. В подальших планах – завершення проектування майбутньої гімназії. Також звертаюся до вас із проханням визнати необхідність нового приміщення для Будинку творчості у Городку, оскільки в місті та районі є багато творчих, талановитих дітей, яким також потрібно створити комфортні умови для позашкільних занять. А щодо дитячого садка «Казка» - він стане найкращим в області. Оскільки це все - для наших дітей, щоб вони навчалися і виховувались у прекрасних умовах.

Олександр Герега розповів про зустріч із керівництвом лікарні щодо відновлення будівельних робіт терапевтичного корпусу на території ЦРЛ, ремонту окремих відділень лікарні. Повідомив про проведення ще одного Чемпіонату України з важкої атлетики у Городоцькому спорткомплексі «Епіцентр».

- На сьогоднішній день Хмельницька область стала потужним спортивним регіоном, зокрема з важкої атлетики, - зазначив Олександр Герега. – У Хмельницькому та Кам’янці-Подільському будуються масштабні спортивні зали. Городоцький спорткомплекс набуває все більшої популярності серед спортсменів. Вони кажуть, що хочуть тренуватися саме у Городку, а не на їхніх базах під Києвом. Оскільки тут значно кращі умови.

Народний депутат України Олександр Герега разом із помічником Неонілою Андрійчук

Також народний депутат запевнив, що з навколишніх сіл району автобусом довозитимуть дітей у спорткомплекс, щоб підростаюче покоління району ставало здоровим і сильним. З цією метою у Городок приїдуть фахівці з різних видів спорту - для занять із дітьми.

- Наша національна проблема ще й в тому, - сказав Олександр Володимирович, - що керівники державного рівня дбають насамперед про себе, а не про добробут держави. Тому на державну службу повинні йти люди, які займатимуться державними справами, а не власними. Тільки тоді досягнемо процвітання країни.

Дискусійним було спілкування Олександра Гереги з командиром ГО «Самооборона майдану» Володимиром Цісельським. По питаннях, які турбують дане громадське формування, вирішили зустрітися пізніше.

На завершення зустрічі народний депутат висловив сподівання, що скоро військові події закінчаться і Україна піде шляхом успішного розвитку і процвітання.

Олена МАТВЄЙЦЕВА