• 003.jpg
  • 004.jpg
  • 001.jpg
  • 005.jpg
  • 002.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

У Городоцькому районі новий очільник

Кропивницький Віталій Вікторович

 Голова Хмельницької обласної державної адміністрації Михайло Загородний представив активу району новопризначеного голову районної державної адміністрації Кропивницького Віталія Вікторовича.

Він зачитав також розпорядження Президента України та побажав новому очільнику Городоччини успіхів в усіх справах та починаннях.

До речі, Віталій Кропивницький вдруге очолив виконавчу владу району, тому добре знає його потенціал та основні проблеми.

У своєму виступі новопризначений голова районної державної адміністрації наголосив, що враховуючи реалії сьогодення робота органів виконавчої влади буде спрямована перед усім на зміцнення оборонного потенціалу країни, здійснення соціально-економічних реформ, створення нових робочих місць, покращення соціального захисту і перш за все, соціалізації демобілізованих з зони АТО, вимушених переселенців зі Сходу України.

Кропивницький Віталій Вікторович

 КРОПИВНИЦЬКИЙ Віталій Вікторович

Народився 19 вересня 1975 року у місті Хмельницькому.

У період з 1982 року по 1992 рік навчався у загальноосвітніх школах міста Хмельницького.

У 1992 році вступив до Хмельницького інституту регіонального управіління та права, який закінчив з відзнакою у 1997 році за спеціальністю „Правознавство" та отримав кваліфікацію спеціаліста-юриста.
З липня 1997 року по вересень 1998 року працював у прокуратурі м. Хмельницького на посадах стажиста та старшого слідчого.

З вересня 1998 року перейшов на роботу у ВАТ „Укрелектроапарат" (м. Хмельницький) на посаду начальника юридичного відділу, де з 1999 року додатково обіймав посаду начальника управління юридичного забезпечення.
У 2005 році був обраний на посаду заступника голови правління ВАТ „Укрелектроапарат".

З 2006 року по 2008 рік у зв'язку із ліквідацією посад заступників був членом правління - начальником управління юридичного забезпечення.

З 2005 року по 2007 рік під час роботи на ВАТ „Укрелектроапарат" навчався у Тернопільському національному економічному університеті за спеціальністю „Облік і аудит" та отримав кваліфікацію спеціаліста з обліку і аудиту.

З 2006 року - слухач кафедри цивільного права Хмельницького університету управління та права.

З лютого 2008 року по квітень 2010 року голова Городоцькоїрайонної державної адміністрації.

З квітня 2010 року по квітень 2011 року перебував на обліку у Хмельницькому міському центрі зайнятості.

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці