• 002.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg
  • 003.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Погода

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Урочиста літургія у Храмі Святого Великомученика Юрія Переможця

 Урочиста літургія у Храмі Святого Великомученика Юрія Переможця

 6 травня православні християни відзначають День Святого Юрія. Для парафіян Української греко-католицької церкви, що у Городку, цей день особливий ще й тому, що вони святкують храмове свято.

Цього ж року урочиста літургія, яка відбулася у Храмі Святого Великомученика Юрія Переможця напрочуд святкова. Адже саме 10 років тому на пагорбі, де зараз височіють церковні куполи, встановили наріжний камінь та заклали фундамент майбутнього храму. Відтак 6 травня віруючі городоччани разом із іншими парафіянами у святковому вбранні прийшли на урочисте богослужіння. Святкову літургію очолив архієпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк.

Цей день був особливим і для дітей, четверо з яких вперше приступили до сповіді і урочистого причастя. До речі, ці ж дітки і були хрещені в цьому ж храмі. А загалом радість храмового свята разом з мешканцями Городка прийшли розділити більше десяти священнослужителів різних церков Хмельниччини, а також із Тернопільщини та Закарпаття. Богослужіння проходило в класично-східному обряді. В Божому слові та церковному співі миряни возвеличили ім'я Георгія Победоносця, який своїм подвижницьким життям показав приклад істинної віри в Бога. Також молилися за мир в Україні та здоров я і життя усіх її воїнів, які зараз змушені захищати нашу землю. Всю святкову службу своїм співом супроводжували студенти Тернопільської вищої духовної семінарії імені патріарха Йосифа Сліпого.

По закінченні літургії від архієпископа були вручені подяки народному депутату Олександру Герезі, а також найбільш активним та сумлінним парафіянам, які внесли чималий внесок у розбудову храму. Слова вдячності за співпрацю та рівне відношення до представників різних конфесій прозвучали і для місцевої влади. Опісля владика Василій освятив новоспоруджену дзвіницю та дзвони, які придбали за пожертвування парафіян. А на прощання - подякував настоятелю храму отцю Зиновію за багаторічні труди та ще раз привітав усіх віруючих із храмовим святом.

Наталія Попович, фотографії Андрія Савченка

Переглянути та завантажити більше фотографій високої якості - http://www.ex.ua/90520925 

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці