• 004.jpg
  • 005.jpg
  • 003.jpg
  • 001.jpg
  • 002.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

День працівників культури

Концерт народної артистки України Оксани Білозір

Всеукраїнський день працівників культури і аматорів народного мистецтва

Розвивати і примножувати безцінні духовні традиції та народні скарби рідного краю — така прекрасна місія належить працівникам культури. Саме вони - викладачі спеціалізованих мистецьких закладів, бібліотекарі, фахівці музейної справи, працівники клубних закладів - невтомно оберігають джерела духовності та творять красу мистецтва.
19 травня в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури і аматорів народного мистецтва. Напередодні свята в Городоцькому районному будинку культури відбулися урочистості, на які були запрошені працівники будинків культури, сільських клубів, музеїв, бібліотек, музичних шкіл, будинків творчості, люди, які дарують нам незабутні хвилини радості у спілкуванні зі світом прекрасного, доброго, вічного.
Голова Городоцької РДА Володимир Свіжий у своєму вітанні високо оцінив роботу працівників культури та висловив щиру подяку за їхній внесок в історію нашого сьогодення.
Від імені народного депутата України Олександра Гереги усіх працівників культури привітали його помічники-консультанти - Андрій Шинькович та Уляна Ткаченко.
За сумлінну працю, високі творчі здобутки кращих працівників галузі та аматорські колективи нагородили грамотами та подарунками.
Після привітання в районному будинку культури відбувся святковий концерт.

У переддень професійного свята на працівників культури чотирьох районів (Городоцького, Чемеровецького, Дунаєвецького, Ярмолинецького) чекав приємний сюрприз від народного депутата України Олександра Гереги – усім була надана можливість відвідати концерт народної артистки України Оксани Білозір у м. Хмельницькому. Незабутні враження надовго залишаться в пам’яті тих, хто побував на цьому концерті.
За сприяння народного депутата України О. В. Гереги постійно поповнюється та поновлюється матеріально-технічна база закладів культури виборчого округу.

Текст та фото Андрій Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці