• 002.jpg
  • 001.jpg
  • 005.jpg
  • 004.jpg
  • 003.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

У ЗОНУ АТО ВІДПРАВЛЕНО 166 БАНОК М’ЯСНОГО ПАШТЕТУ

У зону АТО відправлено 166 банок м’ясного домашнього паштету від городоцьких господинь

У зону АТО відправлено 166 банок м’ясного домашнього паштету від городоцьких господинь.
Вже неодноразово жительки мікрорайону «Мархлівка» закривають для наших військових м’ясні або рибні тушонки й паштет. Хоч і не раз ми чули від городоцьких волонтерів про цих щедрих господинь, але розповідаємо про них вперше. Ці жінки не хотіли розголосу, щораз повторюючи, що добру справу роблять не задля «реклами», а задля тих хлопців, які зараз там, на передовій і завдяки яким не чути пострілів у нашому місті. Цього разу по чергову допомогу – ми поїхали разом із волонтерами.

Волонтерську діяльність дружні сусіди-пенсіонери, які проживають по вулиці Качинського, розпочали минулого року. Свою першу допомогу для жителів Сходу вони відправили ще восени.

- На місцевому ринку я побачила листівку, - розповідає Євгенія Гоцак, - в якій волонтери перелічували, якої допомоги потребують жителі Сходу, що постраждали від військових дій. Людям не вистачало елементарних речей. Ми поговорили із сусідами і вирішили зібрати хто що зможе: їжу, одяг та інше.

Та зупинитися жінки вже не змогли. І наступну допомогу готували безпосередньо для наших захисників.

- Думаю, зараз кожен в нашій країні переймається болем та стражданнями солдатів, які захищають нас від ворога, - продовжує Лариса Голотова, волонтерка. – Ми бачили, як їм важко, особливо взимку. І, порадившись, вирішили закривати для них консерви.

Микола Зацерківний

Першу таку допомогу пенсіонери готували 30 грудня, в той час, коли інші готувались до Нового року. Тоді для солдат господині відправили 122 банки рибних консервів. Друга подібна допомога на Схід поїхала в лютому (140 банок рибних та м’ясних тушонок). Цього ж разу жінки вирішили приготувати м’ясний паштет.

- Напевно, ми б так не старалися, якби паштет готували для себе, - додає Лариса Володимирівна. – Та для наших солдатів – душу вкладаємо в роботу. Бо хочемо, щоб їм ця страва дуже сподобалася.

Ось імена найактивніших членів волонтерського колективу: Лічняровська Антоніна, Вандоляк Леоніда, Цісельська Алла, Надворна Марія, Мерва Галина, Даньковська Галина. Ці жінки також дякують і тим, хто хоч і не живе на їхній вулиці, але передає гроші на придбання риби чи м’яса, та усім, хто долучився до доброї справи. А особливо - Володимиру Леньзі, який особисто забирав та варив консерви в автоклаві.

Паштет на Схід разом з іншою волонтерською допомогою поїхав цього тижня. За дорученням городоцької громади допомогу військовим повіз голова РДА Віталій Кропивницький. Поїхала на Схід і чергова бригада будівельників з Городоччини на будівництво фортифікаційних споруд. Також бійцям на фронт відправили і сушені овочі, які були заготовлені завдяки подарованим від народного депутата України двом сушаркам. Їх ще минулого тижня передали парафіянам Свято-Онуфріївського храму.

- Прихожани цієї церкви завжди нам допомагають, - зауважує Микола Зацерківний, колишній воїн Афганістану, сьогоднішній волонтер, голова благодійного фонду. – І тепер ми домовилися разом сушити овочі для солдатів: картоплю, буряк, моркву. Далі зробимо з них борщові та супові набори. Таким чином наші військові зможуть готувати собі домашній борщ.

- Це значно полегшить бійцям приготування їжі на передовій, - додає Віталій Кропивницький, голова Городоцької РДА. - Відтак запрошуємо всіх небайдужих людей до співпраці.

У зону АТО відправлено 166 банок м’ясного домашнього паштету

Бажаючі можуть приходити до храму Святого Онуфрія і разом з іншими городоччанами допомагати чистити, нарізати та сушити овочі. А також люди можуть приносити з собою дитячі малюнки, які для наших захисників є світлими сонячними промінчиками надії...

Наталя Попович  

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці