• 004.jpg
  • 002.jpg
  • 005.jpg
  • 001.jpg
  • 003.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

День вишиванки

19-20 травня до Дня вишиванки в м.Городок та районі відбулися святкові заходи

Сьогодні вишиванка набуває найбільшої популярності, бо є національною святинею, що символізує  духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв'язок багатьох поколінь.

19-20 травня до Дня вишиванки в м.Городок та районі відбулися святкові заходи. Зокрема, дрес-кодом для працівників усіх  бюджетних організацій, навчальних закладів, громадських організацій була вишиванка. В загальноосвітніх навчальних закладах, установах культури району проведено тематичні заходи: виставки, конкурси малюнків, майстер-класи, виховні години та ін.

Жителі всієї Городоччини  вдягли національний український одяг як символ єдності українського народу. А вже 20 травня на центральній площі нашого міста  відбувся святковий тематичний концерт за участю вихованців  та викладачів Городоцької дитячої  музичної школи та виставка вишиванок народних умільців.

19-20 травня до Дня вишиванки в м.Городок та районі відбулися святкові заходи

По закінченню заходу від імені народного депутата України Олександра Володимировича Гереги  голова політичної партії «За конкретні справи» у Городоцькому районі Вадим Віталійович Якубовський привітав зі святом городоцьких  майстринь та передав їм цінні подарунки. Проведення таких заходів є невід'ємною частиною патріотичного виховання та збереження і пропагування культури, звичаїв і традицій свого народу.

Голова політичної партії ''За конкретні справи'' у Городоцькому районі Вадим Віталійович Якубовський привітав зі святом городоцьких  майстринь та передав їм цінні подарунки

Ірина Лутковська, фотографії Андрія Савченка

 

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці