• 002.jpg
  • 005.jpg
  • 001.jpg
  • 003.jpg
  • 004.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Погода

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

 ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

 24 червня в Городоцькому районному Будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді України. З вітанням до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Віталій Вікторович Кропивницький, голова районної ради Ольга Петрівна Зелінська, міський голова Василь Васильович Підлісний, голова районної організації політичної партії «За конкретні справи» Вадим Віталійович Якубовський.

Очільники влади Городоччини привітали присутніх зі святом й зазначили, що прийняття Конституції стало відправною точкою на шляху побудови сильної, демократичної та правової держави. З нагоди свята за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та активну участь у суспільно- політичному житті району громадян Городоччини відзначено спільними грамотами районної державної адміністрації й районної ради. А голова районної організації політичної партії «За конкретні справи» Вадим Віталійович Якубовський побажав усім присутнім міцного здоров'я, довгих років життя, миру та благополуччя, впевненості у безхмарному конституційному майбутньому нашої держави і передав вітання та подяки від народного депутата України Олександра Володимировича Гереги народним депутатам України різних скликань: Василю Володимировичу Скальському, Володимиру Васильовичу Поворознику та Адаму Васильовичу Чикалу. У своєму виступі Вадим Віталійович згадував і про ще одне не менш вагоме свято - День молоді України. І дійсно, сьогоднішньому молодому поколінню випало жити в непростий, але дуже цікавий період, коли наша держава пробуджується, міцніє, і саме молоді люди мають стати незамінною опорою та фундаментом на шляху розквіту нашої молодої держави.

Почесне право покласти корзину з квітами надали голові районної організації ради ветеранів України Любові Валеріївні Воротній та лейтенанту Збройних сил України, учаснику АТО, методисту Городоцького районного Будинку культури Ігорю Володимировичу Олійнику.

Після офіційної частини із Днем Конституції України присутніх привітали також учасники художньої самодіяльності Городоцького районного Будинку культури, аматорські народні та зразкові колективи «Мрія», «Колібрі», «Сонячне коло», «Співуче джерело», хор ветеранів праці «Червона калина».

Голова районної організації політичної партії ''За конкретні справи'' Вадим Віталійович Якубовський

Нехай же в день національного свята - Дня Конституції – в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон.

Ірина Лутковська фотографії Андрія Савченка

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці