• 005.jpg
  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg
  • 004.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Погода

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

КРАЩИЙ ДОЗВІЛЛЄВИЙ ПРОЕКТ ІННОВАЦІЙНОГО СПРЯМУВАННЯ

Городоцький районний Будинок культури

З метою створення, виявлення, узагальнення та розповсюдження інноваційних дозвіллєвих проектів закладів культури Хмельницької області, активного залучення територіальної громади до роботи закладів культури на місцях, підтримки та стимулювання громадських ініціатив, підвищення престижу професії працівника культури в 2015 році Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва започаткував обласний конкурс на кращий дозвіллєвий проект інноваційного спрямування по роботі з територіальною громадою серед районних та міських закладів культури.

Перемогу в обласному конкурсі на кращий дозвіллєвий проект інноваційного спрямування по роботі з територіальною громадою серед районних та міських закладів культури здобув Городоцький районний Будинок культури, працівники якого на базі Чорнивідського сільського Будинку культури спільно з органами місцевого самоврядування Чорнивідської сільської ради провели мистецький захід «Я відчуваю тут своє коріння». Окрім того, Городоцький районний Будинок культури отримав подяку за активне впровадження нових форм роботи з місцевою громадою та нагороду від обласної організації профспілки працівників культури України. Дозвіллєвий проект Городоцького районного Будинку культури буде рекомендовано до започаткування на теренах області. Вітаємо працівників культури Городоччини з перемогою!

Олег Федоров

 

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці