• 004.jpg
  • 002.jpg
  • 001.jpg
  • 005.jpg
  • 003.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Погода

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Вітання народним депутатам України різних скликань

Вадим Віталійович Якубовський

Народний депутат України є обраний відповідно до Закону України "Про вибори народних депутатів України" представник українського народу у Верховній Раді України й уповноважений ним протягом строку депутатських повноважень здійснювати повноваження, передбачені Конституцією України та законами України.

24 червня в Городоцькому районному Будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді України.

Голова районної організації політичної партії «За конкретні справи» Вадим Віталійович Якубовський побажав усім присутнім міцного здоров'я, довгих років життя, миру та благополуччя, впевненості у безхмарному конституційному майбутньому нашої держави і передав вітання та подяки від народного депутата України Олександра Володимировича Гереги народним депутатам України різних скликань: Василю Володимировичу Скальському, Володимиру Васильовичу Поворознику та Адаму Васильовичу Чикалу.

Вітання та подяка від народного депутата України Олександра Володимировича Гереги для Василя Володимировича Скальського

Василь Володимирович Скальський

Так склались обставини, що жоден із депутатів не був присутнім на цьому урочистому заході, тому представники політичної партії «За конкретні справи» зустрілись із кожним особисто та вручили подяки від Олександра Володимировича Гереги.

Вітання та подяка від народного депутата України Олександра Володимировича Гереги для Володимира Васильовича Поворозника

Володимир Васильович Поворозник

Василь Володимирович Скальський, Володимир Васильович Поворозник та Адам Васильович Чикал подякували Олександру Володимировичу Герезі за увагу, побажали від усієї душі міцного здоров’я, довгих років життя, миру та благополуччя, звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України!

Вітання та подяка від народного депутата України Олександра Володимировича Гереги для Адама Васильовича Чикала

Адам Васильович Чикал

Андрій Савченко

Біографії

Василь Володимирович Скальський

Василь Володимирович Скальський

Народний депутат України 1 скликання.
Заслужений економіст України
Кандидат економічних наук
Доктор філософії
Народився 03.09.1948 р. у м. Ніжин Чернігівської області у сім’ї військовослужбовця.
В 1971р. закінчив Кам’янець-Подільський сільськогосподарський інститут за спеціальністю «Механізація сільського господарства».
Працював на інженерних посадах в Кам’янець-Подільському райоб’єднанні «Сільгосптехніка».
Упродовж 1971-1972 рр. проходив службу у Збройних силах.
1976-1986 рр. – перебував на партійній роботі: інструктор оргвідділу, завідуючий промислово-транспортним відділом Кам’янець-Подільського райкому компартії України Хмельницької області, інструктор, заступник завідуючого промислово-транспортного відділу Хмельницького обкому партії, перший секретар Городоцького райкому партії. Закінчив Вищу партійну школу при ЦК КПУ в м.Києві.
З 1986-1994 р.р. працював головою виконкому Городоцької районної Ради народних депутатів, представником Президента України у Городоцькому районі Хмельницької області.
З 1994-2013 р.р. працює начальником Головного управління статистики у Хмельницькій області.
У 1998р. захистив кандидатську дисертацію на тему «Реформування агропромислових підприємств в період роздержавлення і приватизації» в Тернопільській академії народного господарства. У 1999р. присуджено науковий ступінь кандидата економічних наук. Автор близько п’ятдесяти наукових статей з питань реформування економіки, статистики, державного управління, енергозбереження та фінансів. Заслужений економіст України. Член Правління Спілки економістів України. З 1999- 2014 р.р. – доцент кафедри автоматизованих систем і моделювання в економіці та кафедри обліку і аудиту Хмельницького національного університету. З 2013 року радник Голови Держстату України на громадських засадах.
Обирався депутатом обласної, районної рад народних депутатів. У 1990р. обраний народним депутатом України по Городоцькому виборчому округу № 409 Хмельницької області. В парламенті України був членом мандатної комісії та з питань депутатської етики, входив до складу депутатських фракцій «Аграрники» та «За радянську суверенну Україну». Є співавтором законодавчих актів з питань реформування АПК, окремих статей Конституції України щодо місцевого самоврядування.
Нагороджений Почесною грамотою Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Державного комітету статистики України, неодноразово, почесними грамотами Хмельницької обласної державної адміністрації та обласної ради. Нагороджений нагрудним знаком «За сумлінну працю в органах державної статистики» ІІІ ступеня. Є Почесним громадянином м. Городок Хмельницької області,
Захоплення: рибалка, полювання, садівництво.
Одружений.
Склад сім’ї:
Дружина - Скальська Людмила Михайлівна – 02 серпня 1950 року народження; дочка – Науменко Тетяна Василівна – 02 вересня 1970 року народження; дочка – Поліщук Ольга Василівна – 11 жовтня 1979 року народження.

Володимир Васильович Поворозник

Володимир Васильович ПоворозникНародився 15 липня 1951 року в с. Слобода – Болехівська Долинського району Івано – Франківської області. Дитинство пройшло в с. Збриж Чемеровецького району Хмельницької області.
У 1969 р. після закінчення ТУ № 8 м. Одеси працював токарем на одеському заводі «Автогенмаш».
З 1969 р. по 1972 р. служив в ВМФ СРСР на підводному човні торпедним електриком. Після демобілізації працював токарем у колгоспі ім. Ілліча с. Сокиринці Чемеровецького району на Хмельниччині. У 1997 р. закінчив Івано – Франківську середню школу міліції Міністерства внутрішніх справ СРСР і був направлений для подальшого проходження служби в УМВС Хмельницької області. У Городоцькому райвідділі міліції обіймав посади слідчого, начальника відділення карного розшуку, заступника начальника міліції з оперативної роботи. З 1991 по 2004 роки на Хмельниччині очолював Волочиський, Городоцький та Дунаєвецький райвідділи міліції.
На високому професійному рівні виконував свої службові обов’язки, активно займався громадською діяльністю, обирався депутатом Городоцької, Дунаєвецької районних рад. У 1991 році виборці Городоцького виборчого округу № 409 обрали Володимира Васильовича народним депутатом України 1 скликання.
У Верховній Раді України був членом Комісії з питань правопорядку та боротьби зі злочинністю. До депутатських груп та фракцій не входив. Брав активну участь у підготовці та прийнятті законів України. Член Асоціації народних депутатів Верховної Ради України минулих скликань.
По завершенню практичної міліцейської роботи в 2004 р. був призначений начальником, завідувачем, методистом Хмельницького відділення навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання Київського національного університету внутрішніх справ, де працював по жовтень 2010р.
З 2010 – 2015 р. – Городоцький міський голова.
2015 р. - депутат Хмельницької обласної ради сьомого скликання. Обраний від Хмельницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ».
Полковник міліції у відставці.
Нагороджувався відзнаками Міністерства внутрішніх справ України.
Одружений: дружина, син, дочка, двоє онуків.

Адам Васильович Чикал

Адам Васильович ЧикалГенерал-полковник, колишній голова Комітету з питань національної безпеки і оборони Верховної Ради України четвертого скликання.
Народився 18 березня 1947 р. у с. Кремінна Городоцького р-ну Хмельницької області.
Після закінчення Лісоводського СПТУ працював водієм. Служив в армії. Навчався в Бакинському вищому командному училищі.
З 1968 р. - командувач військовими підрозділами в Групі радянських військ у Німеччині і в м. Полоцьку (Білорусія), начальник штабу батальйону (Сахалінська область, Росія).
У 1978-1981 рр. - слухач Військової академії ім. Фрунзе.
З 1981 р. - начальник штабу танкового полку (м. Кушка, Туркменія).
З травня 1982 р. по грудень 1985 р. - начальник штабу полку, командир полку у контингенті радянських військ в Афганістані, був двічі важко поранений. Після Афганістану - командир полку, начальник штабу дивізії Прикарпатського військового округу.
У 1989-1991 рр. - слухач Військової академії Генштабу Збройних сил СРСР. Після закінчення - командир навчальної дивізії (м. Бердичів).
З червня 1993 р. по травень 1995 р. - перший заступник командувача 8-ої танкової армії (м. Житомир).
Народний депутат України другого, третього та четвертого скликань.
Нагороджений орденами Червоної Зірки (1983, 1984 р.р.), За службу Батьківщині в ЗС СРСР» ІІІ ст. (1976 р., 1982 р.). Св. Дмитра Солунського III ст. (1999 р., УПЦ МП), Христа Спасителя (2001 р., УПЦ КП), Почесною грамотою Президії ВР СРСР (1985 р.), іменною вогнепальною зброєю (1997 р.). Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2002 р.).

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці