• 005.jpg
  • 003.jpg
  • 002.jpg
  • 004.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Погода

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Стихійне лихо у Городку

Град у Городку

У неділю 17 липня Городок спіткало стихійне лихо. Аномальний град, який випав у нашому місті, завдав неабияких збитків городоччанам, фактично від стихії постраждала кожна сім’я. У місті пошкоджено мало чи не усі покрівлі, особливого удару від граду зазнали шиферні дахи. Побиті склопакети віконних рам, пошкоджені автомобілі.

Такого лиха не пам’ятають навіть старожили.
Наступного дня після стихії Городок було не впізнати: пошкоджені покрівлі та фасади, присадибні ділянки, поламані дерева. Фактично знищені зелені насадження винограду, сільськогосподарські культури.

Із самого ранку в міській раді збирали заяви від громадян про нанесені збитки. Загалом вже поступило більше 2 тисяч заяв. Комунальники розчищають дороги від повалених дерев, прибирають центральні вулиці Городка.

Вадим Віталійович Якубовський

О 9 ранку відбулася позачергова сесія міської ради, на якій були присутні члени виконавчого комітету, керівники влади міста і району. Вирішили, у зв’язку із стихійним лихом, перерозподілити кошти міського бюджету. Півмільйона гривень, які були передбачені на будівництво артсвердловин, перенаправили на ліквідацію наслідків стихії. Створена комісія з надзвичайних ситуацій. Також затвердили робочі групи, в які входять депутати міської ради, члени виконкому, представники громадських організацій. Робочі групи фіксуватимуть на місці завдані збитки. Передбачених коштів не вистачить, щоб відновити весь житловий фонд Городка, тож рішенням сесії звертатимуться з проханням про передбачення коштів у районному та обласному бюджетах.

- Звертаюся з проханням до жителів Городка. Допомагайте сусідам, створюйте бригади, особливої уваги зараз потребують одинокі, багатодітні родини, малозабезпечені. Ця складна ситуація має згуртувати нашу громаду. Окремо звертаюся до власників будівельних магазинів – не спекулюйте на біді, продавайте матеріали для перекриття дахів по знижених цінах, не піднімайте вартість шиферу, металочерепиці та скла. Тільки разом, спільними зусиллями ми зможемо впоратися з наслідками стихії, – зауважив Василь Підлісний, міський голова.

Олена Матвєйцева

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці