• 005.jpg
  • 002.jpg
  • 004.jpg
  • 001.jpg
  • 003.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Погода

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Міська рада розпочинає процес об’єднання територіальних громад

Міська рада розпочинає процес об’єднання територіальних громад

Бюджетна децентралізація, щоденна робота керівництва міської ради, її виконавчого комітету та депутатського корпусу дали свої результати. За перше півріччя перевиконання міського бюджету склало понад 1,5 млн. грн., що дало змогу дані кошти спрямувати на вирішення важливих проблем міста: благоустрій, житлово-комунальне господарство, дошкільну освіту, інші капітальні вкладення.

На черговій сесії депутати вирішили спрямувати 235 тис. грн. на благоустрій, зокрема, облаштування майданчика твердих побутових відходів, придбання матеріалів, оплату електроенергії.

На поточний ремонт та грей­дерування доріг, придбан­ня щебеню, бруківки виді­лено 300 тис. грн.; 75 тис. грн. - на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян у при­міських маршрутах, також збільшили видатки на за­робітну плату для праців­ників дошкільних установ та виділено кошти на нові штатні одиниці - для реє­страції громадян та орга­нізації процедури держзакупівель. По спеціальному фонду міського бюджету виділено 139 тис. грн. на реконструкцію водомереж по вул. Щорса та Бухти, 443 тис. грн. - на прове­дення мереж вуличного освітлення та 100 тис. грн. на капітальний ремонт лазні. Бо, за словами місь­кого голови Василя Під­лісного, не зважаючи на чутки та домисли, міська лазня таки працюватиме.

Щодо інших питань, то депутати, заслухав­ши пропозицію міського голови та пропозиції де­путатів щодо створення об'єднаної територіальної громади, з відповідними листами  звернулася до сільських громад Городоччини, які не ввійшли у Сатанівську територіальну громаду з пропозицією створити об'єднану громаду з центром у Городку. Це, за словами доповідачів, зумовить значні надходження для розвитку інфраструктури населених пунктів нової громади.

Сьома сесія міської ради

Щодо новацій, то вперше Городоцька міська рада ініціювала преміювання бригади працівників комунального підприємства, задіяних у проведенні робіт по встановленню вуличного освітлення. Планують також дозволити відповідне преміювання і для бригади, задіяної у заміні мереж водопостачання та водовідведення в місті. Бо ці люди, за словами Сергія Літвінчука, заступника міського голови, заробили для підприємства значні кошти та принесли велику користь місту та його жителям.
Також депутати розглянули питання про виділення земельних ділянок учасникам АТО (виділено 16 земельних ділянок), матеріальної допомоги на лікування тим, хто потребує її найбільше; затвердили перелік послуг, що надаються міською радою та виконавчим комітетом, розглянули ряд земельних питань.

Алла РИБАК

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці