• 005.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg
  • 004.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Погода

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

ГОРОДОЧЧИНА ПРОЩАЛАСЯ ЩЕ З ОДНИМ ВОЇНОМ АТО

Віктор Літвінов із Сатанова

Віктор Літвінов із Сатанова відслужив в АТО по мобілізації. Демобілізувавшись, повернувся на фронт на службу за контрактом в 44 окрему артилерійську бригаду (м.Тернопіль).

На сторінці у фейсбуці 44 окрема артилерійська бригада розмістила повідомлення про смерть Віктора: «За попередніми даними, військовослужбовець виконував обов'язки кухаря та займався приготуванням обіду для особового складу дивізіону. Після виконання завдання він приліг відпочити та заснув. Близько 17 години старшого солдата спробували розбудити, але той ознак життя не подавав. Бригада швидкої медичної допомоги, яка прибула на місце виклику, констатувала передчасну смерть, яка за попередніми даними, настала внаслідок гострої серцевої недостатності. Слідів насилля не виявлено, за даним фактом призначено та проводиться службове розслідування. Командування та особовий склад артилерійської бригади сумує з приводу передчасної смерті свого військовослужбовця та висловлює співчуття родині та близьким».

У Городку на головній вулиці міста із солдатом прощалися місцеві жителі.

Тіло 41-річного Віктора доставлено у Сатанів дорогою через Городок. У Городку на головній вулиці міста із солдатом прощалися місцеві жителі. На колінах, зі слізьми на очах та молитвою.

У Городку на головній вулиці міста із солдатом прощалися місцеві жителі.

- Віктор Літвінов залишив вдома дружину, доньку хвору матір, - каже отець Зіновій Маланюк, настоятель храму Святого великомученика Юрія Переможця. - Залишив заради любові до України, любові до всіх нас. Не кожен готовий на таке. Вічна йому слава. Вічна пам'ять...
Поховали Віктора Літвінова 27 липня на кладовищі у Сатанові.

Городоцький вісник

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці