• 004.jpg
  • 003.jpg
  • 002.jpg
  • 001.jpg
  • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Погода

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Представники партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» в черговий раз підтримали селян Хмельниччини

Хмельницький обласний селянський форум


Українські селяни  заслуговують на більше – наголосив під час Хмельницького обласного селянського форуму депутат Хмельницької обласної ради від політичної партії «За конкретні справи» Вадим Лозовий, звертаючись до представників аграрного сектору від імені народного депутата України Олександра Гереги.

«Україна – аграрна країна. Третина світових чорноземів належить саме їй. Селяни, як би не було прикро, найбідніша верства населення. Сьогоднішнє зібрання повинне нагадати продавцям народного багатства – землі, що ми завжди підтримуємо аграріїв Хмельниччини і всієї України і не допустимо зробити з землею те, що сталося з нашими заводами, фабриками, родовищами та іншим багатством нації. Не можна вбивати село, обдурювати народ і залишати його без шматка хліба», – йшлося в промові.   

Андрій Васильович Шинькович

Розвиток аграрно-промислового сектору, підтримка дрібних виробників та створення відповідних умов для розвитку сільгоспвиробників – тема яку неодноразово підіймав і народний депутат України Андрій Шинькович у стінах Верховної Ради. Вкотре наголосив, що не залишиться осторонь людських проблем і під час форуму:

«Продаж української землі – це злочин, інакше це не можна назвати. Це спосіб забрати у нас останній, найбільший скарб, яки ми маємо. Розуміючи важливість цього питання ми з Олександром Герегою та іншими нашими колегами ніколи не підтримаємо таку річ як зняття мораторію на продаж української землі. Ми маємо докласти максимум зусиль для того аби перевести аграрний сектор з сировини в переробку. Та тут є ще одна проблема – той хто має 2000 – 3000 га просто не має коштів аби переробляти, а той в кого ці кошти є – не має бажання, адже значно простіше продати пшеницю, сою кукурудзу за кордон. Ми повинні з цим боротися, відстоювати свої права та свободи, розвивати країну, а не заганяти її у глухий кут», – наголосив народний обранець.

Хмельницький обласний селянський форум

Також Андрій Шинькович запропонував об’єднати зусилля: представникам аграрного сектору зібрати якомога більше підписів в підтримку проведення відповідного референдуму, а він в свою чергу разом з однодумцями в перший пленарний день проведе ту ж процедуру у Верховній Раді, аби побачити хто з парламентарів сміливо підпишеться під зверненням продовжити мораторій землі на десять років, і тим самим дасть обіцянку не зрадити українське село.

Варто відзначити, що минулого року саме представники політичної партії «За конкретні справи» першими заговорили про необхідність підняття орендної плати за земельні паї, створення відповідних соціальних угод та повного узаконення договорів оренди. Завдяки цьому пайовики сьогодні стали більш обізнаними у своїх правах та мають можливість обирати кращих орендарів на конкурентоспроможному аграрному ринку.

Вадим Миколайович Лозовий

http://www.spravy.org.ua "За конкретні справи"

Фотографії Андрія Савченка

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці