• 002.jpg
  • 003.jpg
  • 005.jpg
  • 001.jpg
  • 004.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Погода

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Вихідці з Городоччини подбали про земляків

Шкода, якої завдала негода величезна, тож роботи не мало

Декілька тижнів тому на Хмельниччині від величезного граду постраждали будівлі людей. Тоді стукали в усі двері, били на сполох просили допомогти. Відізвались як місцеві органи влади так і підприємці: виділили кошти на придбання будматеріалів, шифер поставляли у населені пункти за ціною виробника, консультували людей з усіх необхідних питань та допомагали встановлювати обсяги завданої шкоди.

Не залишитись осторонь людських проблем – головне кредо роботи народного депутата України Олександра Гереги  та команди організації та партії «За конкретні справи». У його приймальні чи не щодня і досі приходять люди з проханням посприяти в ремонті покрівель. Матеріали або надали безкоштовно, або ж відшкодували з місцевого бюджету, однак ремонтні роботи занадто дорого вартісні, що не кожен громадянин може собі їх дозволити, а що вже говорити про пільгову категорію населення. Вирішили – першочергово надати професійні бригади для замін покрівель. Для людей – це було справді диво.

«В нашому будинку проживає три родини. Самій хатині вже більше ста років, тож і без негоди вона була не в найкращому стані, а те, що зробив з дахом град – навіть  уявити важко. Я пенсіонерка, тож з 1 200 гривень на місяць, ніяк не змогла б собі дозволити ремонт. А коли будівельники мені ще й ціну сказали, то вже думала, що так і житиму – спостерігаючи за зоряним небом у будь як пору року. Благо, є в нас не байдужі люди. Ми енавіть не повірили спочатку, що це правда. Будівельники прийшли і стали до роботи», – досі під враженнями розповідає Людмила Задуяна з міста Городок. 

 Вирішили – першочергово надати професійні бригади для замін покрівель

Приєднатися до благої справи народного депутата України Олександра Гереги вирішили й інші корінні городотчани –  генеральний директор ТОВ «Хенкель Баутехнік (Україна)» Володимир Соха та президент корпорації «Оболонь» Олександр Слободян.

«З дня тієї страшної грози наша команда «За конкретні справи» не припиняла роботу у пошуках допомоги для постраждалих. Звичайно, людей дуже багато, а діяти потрібно оперативно так як черговий дощ може стати критичним для них. Вартість тих робіт, що сьогодні виконуються – не маленька, інколи навіть більша за ціну матеріалів. Тому наш лідер Олександр Герега прийняв рішення усі витрати на перекриття будинків взяти за себе. Приємно, що вперше до нього приєдналися й інші його земляки, що стали успішними та небайдужими підприємцями», – розповідає помічник народного депутата України – Уляна Ткаченко. 

Будівельники розповідають шкода, якої завдала негода величезна, тож роботи не мало. Однак намагаються якомога швидше завершити перекриття будинків, аби врятувати майно людям. Загалом, якщо говорити про Городоцький район, постраждалих від негоди більше 3000.

Юлія Кучер

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці