• 005.jpg
  • 002.jpg
  • 001.jpg
  • 003.jpg
  • 004.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Погода

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Представники спеціальної моніторингової місії ОБСЄ відвідали Городок

Представники спеціальної моніторингової місії ОБСЄ відвідали Городок

21 березня 2014 року Постійна рада ОБСЄ схвалила рішення про направлення в Україну спеціальної моніторингової місії міжнародних спостерігачів ОБСЄ.

Місія покликана зробити внесок до зменшення напруженості та утвердження миру, стабільності безпеки та розвитку України, а також забезпечити моніторинг та підтримку виконанню усіх принципів та зобов’язань ОБСЄ.

Місія координує та підтримує роботу виконавчих структур ОБСЄ, а також співпрацює з ООН, Радою Європи та іншими міжнародними гравцями.

16.08.2016 року м. Городок відвідали представники спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні: Рюне Кастберг та Ален Рашліч. Ознайомились з перспективою розвитку міста та району, відвідали об’єкти соціально-культурної сфери, ознайомились з діяльністю політичної партії «За конкретні справи». Були приємно вражені роботою народного депутата України О.В. Гереги.

Також представники місії ОБСЄ зустрілися з Віталієм Вікторовичем Кропивницьким – головою районної державної адміністрації, Ольгою Петрівною Зелінською – головою Городоцької районної ради, Василем Васильовичем Підлісним - міським головою, Вадимом Віталійовичем Якубовським -  головою районної організації політичної партії «За конкретні справи».

Обговорювались питання розвитку міста та району, створення Городоцької об’єднаної територіальної громади

Під час зустрічі обговорювались питання розвитку міста та району, створення Городоцької об’єднаної територіальної громади.

Андрій Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці