• 004.jpg
  • 003.jpg
  • 002.jpg
  • 001.jpg
  • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Погода

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Спільні дії – якісний результат

Придбання техніки неабияк здешевить послуги

Недарма кажуть «При єднанні і мале росте». Коли навколо справи обєднається якомога більше людей – результат завжди позитивний. Особливо коли це стосується людського блага, підтримки селян та розвитку України – кожна підтримка стає вагомою.

Парадоксально, однак українські селяни – одна з найбідніших та незахищених верст населення держави. І це тоді, коли саме село рятувало націю у найскрутніші часи, коли саме селяни  споконвіків обробляли землю, вирощували та збирали врожай, який годував не лише Україну, а й інші держави. Благо, сьогодні є небайдужі люди, які усіма силами намагаються підтримати сільську місцину, полегшити працю та створити умови, яких заслуговують люди.

Прикладом того, як консолідація зусиль дає можливість досягнути бажаного результату, стала поява у місцевому кооперативі села Курівка трактора.

«Ми довгий час займалися питанням придбання трактора. Односельці вже не вірили і навіть насміхалися, мовляв, нічого в наш час просто так отримати не можна. Та спільно із сільським головою ми зуміли знайти програму ЄС та ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду», зібрали усю документацію, трохи грошей виділили з бюджету, скільки нам те дозволяло, а близько 100 тисяч гривень (10% від вартості), і свято вірили, що в нашій громаді буде така потрібна техніка. 80% коштів нам надав Міжнародний фонд, 135 тисяч благодійної допомоги ми отримали від народного депутата України Олександра Володимировича Гереги і 10% . Тепер ми маємо і трактора, і вже чекаємо поставки навісного обладнання для нього. Техніка буде використовуватись для обробітку членами кооперативу присадибних ділянок, паїв, транспортних послуг», – задоволено розповідає директор кооперативу с. Курівка Ціцьвіра Олег

Трактор

Придбання техніки неабияк здешевить послуги. Сьогодні вартість оранки чи культивації городу для курівчан буде знижена на 60%, а це вже економія. Планують на цьому не зупинятися, а доукомплектовувати трактор й іншим обладнанням,  щоб став для людей ще кориснішим. Кажуть: якби не Олександр Герега, не бачила б наша громада того трактора ще не один рік, адже бюджет не великий, тож і суму потрібну зібрати майже неможливо.

Представники ж команди народного депутата відзначають, що такі ініціативи людей потрібно підтримувати, адже в єдності наша сила. Приємно, що в селах є люди, які бажають розвивати свої населені пункти, ставати корисними для громади, показувати приклад того, як потрібно працювати на благо рідного краю та України в цілому.

Юлія Кучер

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці