• 003.jpg
  • 004.jpg
  • 001.jpg
  • 005.jpg
  • 002.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Погода

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

День знань - особливе свято!

 1 ВЕРЕСНЯ - День знань - особливе свято!

1 ВЕРЕСНЯ - День знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання, i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчанні та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

І хоча 1 вересня не є вихідним, традиційно він супроводжується урочистими шкільними заходами, на яких присутні всі учні та викладачі. У цей святковий день першокласники знайомляться зі школою та своїм першим учителем. Старші за них школярі після тривалих літніх канікул переходять у наступний клас.

Традицією цього свята, що передається від покоління до покоління школярами, є велика кількість квітів для педагогів, пишні банти першокласників, гучний звук першого шкільного дзвоника й, звісно ж, найперший урок у навчальному році.

Представники громадської організації «За конкретні справи», лідером якої є народний депутат України Олександр Герега, у День знань привітали вчительські та учнівські колективи із початком нового навчального року, вручили 471 першокласнику Городоччини подарункові набори.

Вчителі, батьки, учні Городоцької ЗОШ №4 вдячні Олександру Володимировичу та Галині Федорівні за якісні і комфортні умови для навчання. Усе в оновленому навчальному закладі створено з великою любов’ю до дітей і повагою до вчительського колективу. Особлива подяка від учнів кадетського класу «Захисників Вітчизни» та бізнес-класу «Юних економістів».

Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання, i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка!

День знань - це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного.

Андрій Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці