• 002.jpg
  • 005.jpg
  • 003.jpg
  • 004.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Погода

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

День фізичної культури та спорту

Вадим Якубовський привітав від іменні народного депутата України Олександра Гереги спортсменів, тренерів та їхні родини зі святом

Відповідно до Указу Президента України від 29 червня 1994 року щорічно у другу суботу вересня в нашій державі відзначається День фізичної культури та спорту. Не оминуло це свято і наше місто.

9 вересня до Дня фізичної культури і спорту України голова Городоцького районної організації політичної партії «За конкретні справи» Вадим Якубовський привітав від іменні народного депутата України Олександра Гереги спортсменів, тренерів та їхні родини зі святом і побажав щастя, злагоди, гарного настрою, наснаги, рекордних спортивних та особистих життєвих досягнень і вручив подарунки.

10 вересня сектор молоді та спорту Городоцької районної державної адміністрації  спільно з Хмельницькою обласною громадською організацією «За конкретні справи» провели шаховий турнір.

Найкращі результати і загалом перемогу у безкомпромісній боротьбі, яка тривала понад п’ять годин, здобули  Олександр Ящук, Валерій Антонюк, Костянтин Омельчук.

Переможці шахового турніру

Після завершення турніру переможці та призери отримали заслужені нагороди від організаторів змагань.

Ірина Лутковська, Андрій Савченко.

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці