• 003.jpg
  • 002.jpg
  • 004.jpg
  • 001.jpg
  • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Погода

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

«Нічні таємниці школи»

Шкільний проект «Нічні таємниці школи»

Наметове містечко, багаття та кінотеатр просто неба. Вихованці Городоцької школи з польською мовою навчання провели незабутні вихідні. У ніч з п’ятниці на суботу минулого тижня вони грали у цікаві ігри, вікторини, смажили сардельки на багатті та ночували у наметах. Інновацію в школі введено вперше і за ініціативи самих школярів.

 «Розкрити кожну дитину особисто та загалом здружити всіх школярів». Це провідна ідея проекту, який було розроблено цього літа у Польщі.

- Фундація «Вільність і демократія» запросила наших школярів на літні канікули у Школу Лідера, - розповідає Неля Сапрун, вчитель математики Городоцької школи з польською мовою навчання, яка супроводжувала дітей у Польщу. - Та це був не лише відпочинок. У нас було завдання - придумати унікальний шкільний проект. І діти подали цікаву ідею – проект «Нічні таємниці школи», у якому поєднали вивчення літератури, історії та традицій польського народу.

Втілювати у життя цей задум вирішили на Україні, і до реалізації проекту активно долучилися вихованці Городоцької школи з польською мовою навчання. Його учасниками стали учні 8-11 класів. Кожен клас створив свою команду, свій прапор, оригінальне представлення та девіз. Спортивні змагання, квести, театралізовані сценки та цікаве дозвілля об’єднало і дітей, і вчителів.

- Ми з великим нетерпінням чекали цього дня, - посміхається Аліна Мацюра, яка власне й була ініціатором ідеї. - І сьогодні нас всіх переповнюють емоції. Діти щасливі, а це, вважаю, головне у житті. Разом з тим, мені дуже приємно, що дирекція школи взяла до уваги мою думку та підтримала нововведення.  

- Звичайно, ми не могли відмовити нашим дітям, - наголосила Зоя Роговська, директор Городоцької школи з польською мовою навчання. - А тепер ще й дуже вдячні за оригінальну пропозицію. Адже переконалися, що саме такі проекти пробуджують у дітей інтерес до навчання.

Дійсно, того дня школярі, розважаючись, вивчили багато чого нового та цікавого. І вони не лише згуртувалися, а й по-іншому побачили один одного.

- Ми, вчителі, зі свого боку, теж поглянули на наших вихованців по-новому, - зауважила Лариса Ліра, вчитель польської мови та літератури. – І отримали неоціненний досвід спілкування з ними.

Школярі танцювали спільний флеш-моб

До основної програми проекту входили обов’язкові завдання – так звані «стації» (літературна, співоча, танцювальна, будівельна, театральна тощо). Пройшовши їх, школярі танцювали спільний флеш-моб. А з настанням темноти учні вирушили у таємничу подорож шкільними коридорами. Із темних куточків школи час від часу з’являлися «привиди», ролі яких майстерно виконували самі школярі. Отримавши море адреналіну, діти відпочивали біля вогнища, ласуючи смаженими сардельками та шашликами. А потім на шкільному подвір’ї просто неба було влаштовано кінотеатр, і після перегляду фільму, втомлені та з масою вражень діти пішли відпочивати у намети. Звичайно, заснути ще довго ніхто не міг. Кожного переповняли спогади від незабутніх пережитих годин.

Радість втілення проекту в життя зі школярами розділила

Наталія ПОПОВИЧ 

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці