• 001.jpg
  • 002.jpg
  • 004.jpg
  • 003.jpg
  • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Погода

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

День працівників цивільного захисту України

День працівників цивільного захисту України

Захищати Батьківщину та її громадян від пожеж і надзвичайних подій завжди було благородною справою.

Тож, беручи до уваги значний внесок працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадян у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, захисту життя і здоров'я людей, Указом Президента України від 12.09.2008 встановлено свято - День рятівника.

Воно відзначається щорічно 17 вересня. ДСНС України недарма має гасло: "Запобігти. Врятувати. Допомогти.". Воно відображає нелегкі будні рятувальників. Попередження та ліквідація пожеж, різного роду аварій і катастроф, знешкодження боєприпасів, рятування людей на воді, під час дорожньо-транспортних пригод та з-під завалів - ось далеко не повний перелік завдань оперативно-рятувальної служби - 101.

Співробітники МНС Городоцького району

Приклади відваги та рішучості, проявлені рятувальниками під час виконання службових обов’язків, наочно свідчать про те, що в одностроях ДСНС - сильні духом, загартовані часом і випробуваннями  люди.

Голова Городоцької районної організації політичної партії «За конкретні справи» Вадим Якубовський

16 вересня  у День працівників цивільного захисту України прийшли привітати зі святом співробітників МНС Городоцького району перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Зборовський, заступник голови районної ради Руслан Райтаровський, секретар міської ради Олена Гріх.

Секретар міської ради Олена Гріх

Голова Городоцької районної організації політичної партії «За конкретні справи» Вадим Якубовський привітав від імені народного депутата України Олександра Гереги співробітників Міністерства надзвичайних ситуацій Городоцького району та вручив подарунок. Побажав, щоб готовність захищати національні багатства Вітчизни і, насамперед, найцінніше  - людське життя  ніколи не вичерпувалась і надихала на нові досягнення у благородній і гуманній справі.

Андрій Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці