Василь Скальський презентував свою книгу «На зламі епох»

Василь Скальський

16 вересня в читальному залі центральної районної бібліотеки відбулася презентація книги Василя Скальського «На зламі епох».

Василь Володимирович народився у м. Ніжин, що на Чернігівщині, а згодом доля привела його на Городоччину, де він працював очільником з 1986 року по 1994 рік.

У своїх мемуарах автор ділиться з читачем спогадами та розповідає, що відбувалося у Городоцькому районі наприкінці 80-х - на початку 90-х років минулого століття – період, коли одна держава переставала існувати, а інша народжувалася. У книзі він згадує керівників державних та господарських установ, простих робітників, селян – творців нового життя, які працювали, розбудовуючи Городоччину.

На презентацію книги прийшли друзі, знайомі, колеги автора, керівники установ, підприємств та організацій району, представники влади  та громадськості.

Захід розпочався з невеличкого концерту у виконанні народного аматорського хору ветеранів праці Городоцького РБК «Червона калина».

Більшість із присутніх на заході пам’ятають роки та події, які описані у книзі, а спогади автора частково є і їхніми спогадами.

«Зараз, коли я пишу ці рядки, мені 67 років. Я прожив життя, - пише у книзі «На зламі епох» Василь Скальський. – Власне, тому я вирішив згадати ті часи, коли ми будували Україну, кожен на своєму робочому місці».

Безмежною та щирою була вдячність Василя Володимировича за допомогу в написанні книги Валерію Куфльовському, Анатолію Битому, Галині Саврій, Аллі Пастухановій, Віктору Слободяну, Любові Воротній, Олександру Кльоцу та іншим.

Валентина Федлюк

Книга вийшла обсягом у 500 примірників та надрукована видавництвом «Бедрихів край» м. Городок.

Варто зазначити, що видання багате унікальними світлинами.

Книга «На зламі епох»

Як зазначає автор, книга послужить добрим орієнтиром для наступних поколінь управлінців.

До речі, книга є у центральній районній бібліотеці, де кожен охочий може прочитати її.

Городоцька РДА (http://www.gor-adm.gov.ua), фотографії Андрія Савченка

Вітання народним депутатам України різних скликань >>>