• 005.jpg
  • 002.jpg
  • 004.jpg
  • 001.jpg
  • 003.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Погода

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Вітаємо призера Чемпіонату світу з вільної боротьби

Андрій Гика - вихованець СК «Епіцентр»

Вітаємо призера Чемпіонату світу з вільної боротьби , городоччанина,  Андрія Гику, вихованця СК «Епіцентр»! На такому рівні наші спортсмени ще не виступали і не  показували таких  високих результатів!

15  - 19  вересня  у Тбілісі, столиці Грузії,  відбувався  Чемпіонат світу серед кадетів. Одним із членів збірної команди України був спортсмен із Городка, якому в запеклій боротьбі вдалося вибороти бронзову нагороду у ваговій категорії 76 кг.

Свою спортивну кар′єру Андрій почав з п′яти років. Ще тоді, в дитинстві, він мріяв про спортивні досягнення. Андрій навіть не уявляв себе без боротьби, без перемог. Це була щоденна важка праця. І ось його мрії почали збуватися.  Цей результат дав змогу Гиці Андрію отримати звання «Майстер спорту».

Андрій Гика

 Після закінчення восьмого класу Городоцької гімназії  Андрій вступив до Львівського вищого училища фізичної культури, яке цього року успішно закінчив. Усі роки навчання він вдало захищав спортивну честь СК «Епіцентр»,  Хмельниччини, Львівщини та України. За його високий спортивний внесок як кращого випускника було прийнято на перший курс Львівського інституту фізкультури.

Андрій Гика

Тренери Андрія (Пантєлєєв В.І., Глібенко В.В.) , знаючи його характер, впевнені, що кращі результати  їх вихованця ще попереду. Щасти тобі, Андрію!

В'ячеслав Пантєлєєв

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці