• 005.jpg
  • 004.jpg
  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Погода

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Всеукраїнський День бібліотек

Всеукраїнський День бібліотек

Свято бібліотек – це, передусім, свято книги, великдень нашого духу, що починається зі Сковороди та Котляревського, духу, що вийшов із Шевченкового «Кобзаря» через святий собор Гончара і чорну голгофу Стуса, катівні Теліги і душевний біль Ліни Костенко.

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек у читальному залі Горододоцької ЦРБ зібралися працівники бібліотек району. Багато теплих слів про бібліотеку та професію бібліотекаря почули від начальника відділу культури, національностей та релігії Федорова О.М., міського голови Підлісного В.В., представників громадської організації «За конкретні справи» Накутнього В.І., Лутковської І.М., місцевого видавця Куфльовського В.І.  Вручали квіти, книги, грамоти, подарунки.

Нагороди одержали також переможці районних конкурсів «Бібліотека на службі громади» та ярмарку соціальних ініціатив «Впровадження кращих інновацій у роботі бібліотек».

Приємний пісенний подарунок зробили колеги – працівники районного Будинку культури.

 

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці