• 004.jpg
  • 003.jpg
  • 005.jpg
  • 001.jpg
  • 002.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Погода

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

День вчителя - свято, яке залишається з нами назавжди

Урочистості з нагоди  Дня працівників освіти відбулися 30 вересня в Городоцькому районному Будинку культури

Ось уже 21 рік вчителі України отримують квіти, подарунки, подяки за свою важку працю. Вкладають у кожну дитину свою душу і хочуть отримати емоційну, душевну віддачу, від якої з'являються нові сили, розуміння, що праця проходить недарма.

Сьогодні в незалежній Україні майже 860 тисяч педагогів, вихователів, майстрів виробничого навчання, науково-педагогічних працівників і управлінців. Вони навчають і виховують понад мільйон дошкільнят, навчають більше п’яти мільйонів школярів, викладають майбутню спеціальність майже трьом мільйонам студентів країни.
Урочистості з нагоди Дня працівників освіти відбулися 30 вересня в Городоцькому районному Будинку культури.

Зі словами вітань до педагогів району звернулись: заступник голови районної державної адміністрації Віктор Бабин, голова районної ради Ольга Зелінська, міський голова Василь Підлісний, голова Городоцької районної організації політичної партії «За конкретні справи» Вадим Якубовський.

Урочистості з нагоди  Дня працівників освіти відбулися 30 вересня в Городоцькому районному Будинку культури

За сумлінну і плідну працю на освітянській ниві, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління багатьом педагогічним працівникам району були вручені почесні грамоти та відзнаки районної державної адміністрації, районної ради та відділу освіти районної державної адміністрації.

Андрій Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці