• 003.jpg
  • 005.jpg
  • 002.jpg
  • 001.jpg
  • 004.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Погода

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Депутати обласної ради внесли зміни до обласного бюджету на 2016 рік

Під головуванням першого заступника голови обласної ради Неоніли Андрійчук відбулося пленарне засідання восьмої сесії обласної ради

20 жовтня під головуванням першого заступника голови обласної ради Неоніли Андрійчук відбулося пленарне засідання восьмої сесії обласної ради, у роботі якого взяли участь 73 депутати.

Обласні обранці схвалили зміни до головного фінансового документа краю, розподіливши понад 50 мільйонів бюджетних коштів.

Рішенням ради передбачені кошти на капітальні видатки та забезпечення діяльності закладів освіти, культури та соціального захисту тощо.

Найбільше, 18,9 мільйонів гривень, депутати спрямували на охорону здоров’я, зокрема на придбання дороговартісного обладнання у лікувальні заклади.

Більше шести мільйонів гривень, виділених обласному онкологічному диспансеру, направлять на придбання лікувального обладнання.

Ще більше 5 мільйонів гривень виділено обласній лікарні на придбання цифрового ренгенапарату та ендоскопічного обладнання. Обласній дитячій лікарні рішенням ради розподілено понад півмільйона гривень на покращення оснащення кардіоревматологічного відділення та умов перебування хворих дітей у відділенні.

Пленарне засідання восьмої сесії обласної ради

Загальний ресурс, який спрямований для департаменту освіти і науки облдержадміністрації, склав майже сім мільйонів гривень, департаменту соціального захисту населення ОДА – майже 8 мільйонів гривень. Левову частку цих коштів буде направлено на виплату одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам на вирішення матеріально-побутових проблем та учасникам АТО, членам їх сімей та членам сімей загиблих осіб.

Більше двох мільйонів гривень на проведення капітальних видатків обласними закладами культури отримає управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації.

Внаслідок внесення змін до бюджету на управлінню молоді та спорту ОДА передбачено більше мільйона гривень на проведення заходів з неолімпійських видів спорту (490 тисяч гривень) та виплату винагороди призерам-оілмпійцям. За рахунок виділених коштів понад 700 тисяч гривень направлять на відзначення грошовими нагородами чотирьох спортсменів, які представляли Хмельницьку область у Ріо-де-Жанейро і зайняли призові місця та їх тренерів.

Разом з тим, за словами директора Департаменту фінансів ОДА Сергія Пенюшкевича, фінансування направлено на розвиток і забезпечення діяльності обласних комунальних закладів, забезпечення реального росту ресурсу міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад тощо.

Пленарне засідання восьмої сесії обласної ради

Інформацію про хід виконання у І півріччі 2016 року Програми соціально-економічного розвитку Хмельницької області на 2016 рік депутати взяли до відома.

Більшістю голосів прийняли дві регіональних програми – протидії тероризму у Хмельницькій області на 2016 рік, підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ на 2016-2019 роки.

Рішенням ради внесено зміни до цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Хмельницькій області на 2014-2018 роки, до обласної програми соціальної підтримки осіб, які беруть (брали) участь в антитерористичній операції, та членів їх сімей, які зареєстровані у Хмельницькій області, до рішення обласної ради від 05 серпня 2011 року №21-5/2011 «Про затвердження Положення про обласний фонд охорони навколишнього природного середовища».

Заслухали депутати інформації про хід виконання у 2012-2015 роках Програми «Питна вода Хмельниччини» на 2008-2020 роки та взяли до відома інформації про програми, термін виконання яких минув – модернізації комунальної теплоенергетики Хмельницької області на 2010-2015 роки обласної програми розвитку освіти Хмельницької області на 2011-2015 роки.

Пленарне засідання восьмої сесії обласної ради

Погодили обласні обранці ліміти на спеціальне використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів, надали товариству з обмеженою відповідальністю  «АРДЕН ПАЛАЦ» спеціальний дозвіл на користування надрами, внесли зміни до Порядку призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області.

Рішенням ради припинено діяльність Вовковинецького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів шляхом ліквідації, внесено зміни до регламенту Хмельницької обласної ради,  перейменовано Скипченську сільську раду Городоцького району та Загонецьку і Клопотовецьку сільські ради Деражнянського району.

Прийняли депутати також рішення про клопотання перед Головою Верховної Ради України про нагородження Інни Абдулкадирової Грамотою ВРУ.

Окрім іншого, обласні обранці схвалили пять звернень до центральних органів влади щодо вирішення актуальних питань. Окрім того, депутати заборонили проведення гастрольних заходів на території області особам, які публічно підтримують агресію Російської Федерації, окупацію Автономної Республіки Крим та не визнають так звані «ДНР» та «ЛНР» терористичними організаціями.

http://km-oblrada.gov.ua

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці