• 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Погода

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Невідомі зі зброї палять по ліхтарях у Городку

Невідомі зі зброї палять по ліхтарях у Городку

Цивілізоване місто має бути світлим і затишним не лише вдень, а й вночі. Про Городок, освітлений в темну пору року, мріє кожен його житель. Це зручно, сучасно і безпечно. 
На жаль, серед нас є й такі, хто робить своє місто темним, руйнує його красу, вносить безлад... Як ще назвати тих людей, які зі зброї потрощили вже третій ліхтар, що освітлював у вечірній час міст поблизу річки Смотрич? Адже вартість такого світильника - 2, 5 тис. грн., лампи – 270 грн., а після обстрілу ці ліхтарі ремонту вже не підлягають, оскільки кулі пробили його наскрізь і вода тепер потраплятиме на лампу… 

За технічними характеристиками, натрієві лампи високого тиску, які освітлюють вулиці Городка на сьогодні є найбільш економними та енергоефективними з усіх газорозрядних ламп. Їхня світловіддача досягає 150 лм/Вт. Ці лампи надійні, мають високі світлотехнічні характеристики протягом всього терміну служби, їх використовують з метою покращення умов життя містян.

Зі зброї потрощили вже третій ліхтар

Прикро і соромно за тих невігласів, що руйнують загальні блага… Крім того, подібні дії караються законом. 
Міська рада звернулася до городоччан з проханням повідомити про факти знищення вуличного освітлення та тих, хто це робить.

Зі зброї потрощили вже третій ліхтар

"Звертаємося з проханням до городоччан, які, можливо, бачили або знають, хто чинить такі неподобства у місті, повідомити працівників поліції або міську раду" - закликають у Городку. 

Олена Матвєйцева

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці