• 04.jpg
  • 02.jpg
  • 01.jpg
  • 05.jpg
  • 03.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Погода

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

ЗАХОДИ ДО ДНЯ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ

 Урочистий мітинг з нагоди 72-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників

28 жовтня 2016 року о 10.00 в м. Городок біля меморіалу загиблим воїнам у Великій Вітчизняній війні відбувся урочистий мітинг з нагоди 72-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.

У заході взяли участь: районна рада ветеранів війни, народний аматорський хор ветеранів праці «Червона калина» Городоцького районного Будинку культури, керівники установ, служб району з трудовими колективами, учнівська молодь, громадськість району, члени політичної партії «За конкретні справи».

«За конкретні справи»

На мітингу з промовами виступили: заступник голови Городоцької районної державної адміністрації Віктор Бабин, голова Городоцької районної ради Ольга Зелінська, заступник Городоцького міського голови Олена Матвєйцева, які у своїх виступах висловили  слова щирої вдячності присутнім ветеранам за їх активну життєву позицію, відвагу і мужність, незламну волю, патріотичне виховання підростаючого покоління. Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих за свободу і незалежність Батьківщини та поклали квіти до підніжжя пам’ятника загиблим воїнам.

Ірина Лутковська

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці